Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Nasıl Yaptın...? Beni Ağlatan Twice Videosu

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Kamera değiştirmek gerçek bir sanattır...

+) Sahne videosu

HFEqUg.jpg
Twice çok sıcak...🔥

-

- Vay, haha, bu gerçek bir prodüksiyon haha, geçiş çok doğal ve Twice, onlar çok ateşli kızlar.

-Vay, kamerayı nasıl değiştirdiler? ㅁㅊ Harika

-Vay be, bunu nasıl yaptılar? Gerçekten Nayeon'un dansı çok harika.

-Nayeon gerçekten çok iyi, hepsi ateşli kızlar.

-Sabah Twice'ı görünce kendimi iyi hissediyorum

-Bu şekilde hareket etmeleri gerçekten şaşırtıcı.

-Gerçekten çok iyi ve çılgınca,10minute ㅠㅠㅠ

-Vay be, yeni mi oldu? Nayeon o kadar bebek gibi görünüyor ki eski bir video olduğunu düşündüm.

-Her şeyde gerçekten iyiler ama Nayeon haha, tüm konseptleri nasıl bu kadar iyi halledebiliyor?

-Çok güzel.. üçü bir arada yakışıyor

-Üçü de harika ama Jihyo gerçekten çılgın hahahaha

-

Fanmeeting için ayrı bir post atacaktım ama ne yazık ki 🥲

Neyse biraz buradan anlatayım. Kızlar 2019'dan sonra ilk kez Kore'de fanmeeting gerçekleştirdi. Bundan önce ya konserler yüzünden, yada yurt dışında oldukları için yapamadılar, Korona olması da o zamanlar cabası.

8.yıl dönümleri için bir günde iki fanmeeting gerçekleştirdiler. Biri sabah diğeri ise akşam vakti idi. İkinci fanmeeting Beyond Live'dan ücret ödenerek de izlenebiliyordu.

İlk önce Nayeon'un en sevdiği şarkı 🤣🤣 olan I'm Gonna Be A Star ile başladılar. Daha sonra Talk That Talk ile devam ettiler. Bu etkinlik için konser turunda olsalar bile takımlar şeklinde performans da gerçekleştirdiler. NaMoJih Lee Hyori'nin 10minute şarkısında, JeongDaTzu H.O.T. Candy şarkısında, SaMiChae ise Fin.k.l'ın Forever Love şarkısında dans ettiler. Yani temamız 90'lardı. Daha sonra etkinlikler yaptılar. Dans challenge falan. Eski albüm şarkılarını seslendirdiler. Jihyo bir ara keşke konser versek dedi hepimiz şok olduk sanki konser turunda değillermiş gibi 🤣🤣Ayrıca Sixteen tanıtımlarını tekrardan yaptılar 😭😭 Bol bol eğlenceli geçti yani. İkinci etkinlikte ise Once'lar bir fan videosu hazırladı ve Chaeyoung, Sana ve Jihyo ağladı. Jihyo daha sonra 25. Yıl dönümünü bile birlikte kutlayalım dedi. Daha sonra pasta getirdiler ve Once'ların hazırladığı mesaj kitabını okudular. Ve kapanışş

Kızlar gerçekten Kore'de olmayı seviyor 😭 Daha sonra Sana Bubble'da cümlelerini ağladığı için tamamlayamadığından geri kalanını söyledi. Jeong ise her ne kadar kötü bir performans da olsa Once'lar ile olmaktan eğlendiğini söyledi. Jeong'um hepiniz çok iyiydiniz 😭😭 İyi ki Twice 💕

"I’m glad I’m into this twice shit”

Fanmeeting videolarını da atayım

Burası çok komikti ilk önce Jeong Tzuyu'yi öptü sonra kameramanın bizi resmen kusma noktasına getirecek performansı gerçekleşti.

Sana'nın ağlaması

Momo'nun Baggy Jeans dansı

Ayrıca bölümler arasında da gezdiler

Ayrıca Momo Smoke'da da dans etti

20231023_105920.jpg 20231023_050017.jpg 20231022_162303.jpg 20231022_004833.jpg
20231021_200326.jpg 20231021_200403.jpg 20231021_162504.jpg

Ayrıca Jeong çok güzel olmuştu 😍😍😍😍

20231021_142614.jpg 20231021_142255.jpg 20231021_122806.jpg

Puan tablosunda Love For Once yazıyor ve tüm sayıların toplamı da Twice'ın çıkış yılına denk geliyor 😭😭

Ayrıca Nayeon Bubble'da yeni bir şarkı ile geleceklerini söyledi. Fanmeeting de Once'ın yıl dönümünde olan bir tarih gösterildi acaba dedik bir fan şarkısı mı🧐🧐

neyse okuduğunuz için teşekkür ederim 😘💕

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Çok güzelmiş keyifli geçtiği belli 🥺
Kızlar da çok güzel olmuş gerçekten iyi ki Twice 😍😍

aslı

Rookie Idol
Tepki
700
Of kızlarım yaa haberim bile yoktu kendimi kötü hissettim şu an da okuldan dolayı😭😭 çok güzel olmuşlar