Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nasılsınız?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,466
Kötüyüm. Günlerim hep aynı geçiyor. Aynı rutin. Sabah kalk, okula git, ders işle, eve gel, ödev yap, yemek ye, uyu. Çok sıkıldım. Etrafımdakilere yük olmamak için hislerimi söylemekten kaçınıyorum. Aynı şekilde sizin yaptığınız bazı şeylere üzüldüğüm de oluyor ama sizi kırmamak için veya sadece şımarıklık yaptığımı düşündüğüm için söylemiyorum. İçime atmaktan yoruldum ama aynı zamanda anlatamıyorum da. Çok karışık gerçekten. Ne yaşadığımı biliyorum ama bir türlü kendimi tam olarak açıklayamıyorum.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Yorgun, oruç ve aç. 5 kilo almış zavallı bir şu aygırı gibi hissediyorum ühühüwww

Konu Sahibi
gnabnahc

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
Kötüyüm. Günlerim hep aynı geçiyor. Aynı rutin. Sabah kalk, okula git, ders işle, eve gel, ödev yap, yemek ye, uyu. Çok sıkıldım. Etrafımdakilere yük olmamak için hislerimi söylemekten kaçınıyorum. Aynı şekilde sizin yaptığınız bazı şeylere üzüldüğüm de oluyor ama sizi kırmamak için veya sadece şımarıklık yaptığımı düşündüğüm için söylemiyorum. İçime atmaktan yoruldum ama aynı zamanda anlatamıyorum da. Çok karışık gerçekten. Ne yaşadığımı biliyorum ama bir türlü kendimi tam olarak açıklayamıyorum.
Bunlar geçecek, küçük hanım. Sabret. Ayrıca sen böyle yaparsan üzülürüz. Bize anlatmalısın. Seni anlıyorum. Bize anlatamadığında zamanla açılırsın. Endişelenme, kendine yüklenme.

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
79
Nasılsınız Forum halkı? Sağlığınız nasıl? Günleriniz nasıl geçiyor?
iyi gibiyim ama çok sıkılıyorum herşey artık çok sıradan geliyor delirmek üzereyim bu arada sen nasılsın?

Konu Sahibi
gnabnahc

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
iyi gibiyim ama çok sıkılıyorum herşey artık çok sıradan geliyor delirmek üzereyim bu arada sen nasılsın?
Hep dediğim gibi; geçecek, sabret. Oldukça iyiyim, teşekkür ederim.

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
2 gündür başım çatlıyor ve midem bulanıyor zaten 1 hafta içinde regl olacağım için ağrılarım fazla ve aşırı duygusalım