Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Nct] Renjun Anksiyete Nedeniyle Ara Veriyor

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
681
NCT üyesi Renjun,anksiyete belirtileri nedeniyle promosyonlara ara verme kararları aldı.
SM entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre,Renjun son zamanlarda kötü yorumlar ve asılsız söylentiler nedeniyle (Allah belanızı versin) duygusal zorluklar yaşıyor.Şirket Renjun'un sağlığı için bir müddet ara vermesine karar verdi.Renjun'un ne zaman döneceği belli değil.NCT fanı değilim ama çocuğa yazık olmuş.Umarım hemen iyileşir🌷
Screenshot_20240420-234109_Chrome.jpg

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Renjun, dışarıdan hep güçlü duran biri. nct de en güçlü üyeler kim diye sorsanız sayacağım üyelerden biri renjun olurdu (2020 yılı öncesinde). Ama 2021 geri dönüşü promosyonları zamanında üyeler renjun'a ekstra sevgi gösteriyorlardI falan. 2020 de de renjun eski neşesinde değildi sanki. O zamandan beri de ruhsal anlamda iyi değil zaten. 2021 de tedavi gördüğünden bahsetmişti zaten bir programda. O zaman bir kez daha anladım kimse göründüğü gibi değil. Kimseye dışarıdan bakarak içerisinde verdiği mücadeleleri anlayamazsınız. Her ne olursa olsun umarım iyi olur. İyice dinlenir. Tedavi olur ve sağlıklı bir şekilde geri döner.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
681
Renjun, dışarıdan hep güçlü duran biri. nct de en güçlü üyeler kim diye sorsanız sayacağım üyelerden biri renjun olurdu (2020 yılı öncesinde). Ama 2021 geri dönüşü promosyonları zamanında üyeler renjun'a ekstra sevgi gösteriyorlardI falan. 2020 de de renjun eski neşesinde değildi sanki. O zamandan beri de ruhsal anlamda iyi değil zaten. 2021 de tedavi gördüğünden bahsetmişti zaten bir programda. O zaman bir kez daha anladım kimse göründüğü gibi değil. Kimseye dışarıdan bakarak içerisinde verdiği mücadeleleri anlayamazsınız. Her ne olursa olsun umarım iyi olur. İyice dinlenir. Tedavi olur ve sağlıklı bir şekilde geri döner.
Birisini linçlemek çok kolay.Fanlar asla onların neler yaşadığını anlamayacak.Yazık cidden...

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ben de dün gördüm twitterda ve çok üzüldüm, psikolojik rahatsızlıklar gerçekten çok yoruyor insanı, umarım iyice dinlenip kendine gelebilir.