Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Netizen Turkeydeki Takıklar?

hanadulsetoh

Trainee
Tepki
7
Netizen turkeyde Iki tane kullanıcı var milletin üstüne çok gidiyor resmen manipülatifler siz kim olduğunu az çok biliyorsunuzdur site bunlar için bir şey yapamaz mı?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
gerçekten bilmiyorum kim onlar söyleyebilir misin

Lemon

Trainee
Tepki
11
Karisvim
Jennie ile ilgili konularda zico cart curt atıyordu mesela winter etkileşimi çıktı habere bile girmemiş
favcılık yapacaksınız eleştiri demeyeceksiniz ona

Konu Sahibi
H

hanadulsetoh

Trainee
Tepki
7
Kullanıcı adını tam olarak bilmiyorum ama bildiğin baya baya ünlüler hakkında eleştiri değil nefret saçan biri.

nonono

Trainee
Tepki
0
Karisvim
Jennie ile ilgili konularda zico cart curt atıyordu mesela winter etkileşimi çıktı habere bile girmemiş
favcılık yapacaksınız eleştiri demeyeceksiniz ona

Ya bence site adminlerinin bir şey yapmasına da gerek yok haberdekiler kıza dersini vermiş zaten. Kız da tahtakafalı değilse anlar zaten

Konu Sahibi
H

hanadulsetoh

Trainee
Tepki
7
Ya bence site adminlerinin bir şey yapmasına da gerek yok haberdekiler kıza dersini vermiş zaten. Kız da tahtakafalı değilse anlar zaten
Yani o mu değil mi kesin olarak bilmiyorum hedef göstermek de istemiyorum ama oysa da umarım düzelir

nonono

Trainee
Tepki
0
Yani o mu değil mi kesin olarak bilmiyorum hedef göstermek de istemiyorum ama oysa da umarım düzelir
Bahsettiğin kişiden bağımsız yukarıdaki kullanıcı için konuşacaksak onu sevmiyorum, lsfimin encore haberlerinden birinde sanırım 400'den fazla yorum alan haberiydi üslubunu görünce şok olmuştum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bahsettiğin kişiden bağımsız yukarıdaki kullanıcı için konuşacaksak onu sevmiyorum, lsfimin encore haberlerinden birinde sanırım 400'den fazla yorum alan haberiydi üslubunu görünce şok olmuştum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Diğer kişi kim?

Son düzenleme:

jammy

Trainee
Tepki
9
karisvim düsüncelerini sanki mutalk dogruymus gibi lanse ediyor