Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber [Netizen Yorumları] Güney Kore'deki Efsane Kız Grubunu Düşündüğünüzde Aklınıza Kim Geliyor?

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
1712419002341.png
Benim aklıma SNSD geliyor peki sizin aklınıza kim geliyor?

1. SNSD

2. Benim için BLACKPINK

3. SNSD

4. Hem SNSD'yi hem de BLACKPINK'i düşündüm.

5. Aklıma gelen tek şey BLACKPINK ama düşününce SNSD efsane kız grubuna daha çok yakışıyor gibi görünüyor.

6. Kore'de SNSD

7. BLACKPINK

8. BLACKPINK'in Kore'den daha çok yurtdışında olduğunu düşünüyorum.

9. SNSD

10. Bence BLACKPINK

Cr; pann.nate

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Ekli dosyayı görüntüle 28576
Benim aklıma SNSD geliyor peki sizin aklınıza kim geliyor?

1. SNSD

2. Benim için BLACKPINK

3. SNSD

4. Hem SNSD'yi hem de BLACKPINK'i düşündüm.

5. Aklıma gelen tek şey BLACKPINK ama düşününce SNSD efsane kız grubuna daha çok yakışıyor gibi görünüyor.

6. Kore'de SNSD

7. BLACKPINK

8. BLACKPINK'in Kore'den daha çok yurtdışında olduğunu düşünüyorum.

9. SNSD

10. Bence BLACKPINK

Cr; pann.nate
Diğer kadın gruplarının aksine Blackpink hem Kore hem de globalde popüler ve başarılı. SNSD ise teknoloji çağından önce büyük başarılar elde etmiş Asya çapında yayılmış bir kadın grubu. Kim ne derse desin BLACKPINK ve SNSD müzik sektörüne kalıcı iz bırakmış, ne kadar süre geçerse geçsin "Böyle bir kadın grubu vardı" diye insanların aklına gelecekler. Biz nasıl şu an Queen, Spice Girls, Destiny's Child, The Beatles gibi grupları anıyorsak ileride de Blackpink ve SNSD öyle anılacak. Bence bir sanatçı içinde en değerli şey budur. Sadece günümüze değil geleceğe de sanatlar bırakıyorlar. Çok seviyorum çooooooook