Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Netizenler: Lucas'ın Belgeseline Ve Üyelerini Hayal Kırıklığına Uğrattığını Kabul Etmesine Tepki Veriyorlar

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
Netizenler, eski NCT ve WayV üyesi Lucas'ın yakın zamandaki belgeseline tepki veriyorlar.

Bir çevrimiçi forumda, Netizenler Lucas'ın mevcut durumu, hayatı ve meslektaşlarıyla ilişkileri hakkında bir belgeselin ilk bölümünden toplanan ekran görüntülerine yorum yaptılar. Videoda, eski üyeleri hakkında ve onlarla hala iletişim halinde olup olmadığı hakkında konuştu.

Yöneticisiyle yaptığı konuşma şunları ortaya koyuyor:

"Hala üyelerle iletişim halinde misin? Eskiden birlikte boks yapar ve oyunlar oynardınız."

1708893726-l1.jpg

"Evet, ama şimdi hayal kırıklığı hissediyorum. Onların da benim hakkımda hayal kırıklığına uğradıklarını düşünüyorum."

1708893733-l2.jpg
1708893742-l3.jpg
1708893742-l4.jpg
1708893742-l5.jpg

"Benim hakkımda hayal kırıklığı mı?"

Lucas: "Üyeler gerçekten şok oldular. Ve ben üzgün hissettim, öyle bir üzüldüm ki onlarla bile iletişim kuramadım. O zamanlar çok şey oluyordu. Sadece çok üzgünüm."

1708893784-l7.jpg
1708893784-l8.jpg
1708893751-l6.jpg

Yorumlar bölümünde, Koreli Netizenler bölünmüştü. Bazıları Lucas'ın dertlerini açıklamasını ve eski grup üyelerinden bahsetmesini onaylamadı; belgeselin "duygusal manipülasyon"unu eleştirdi. Ancak diğerleri, belgeselin bu kısmını üyelerin gerçek duygularını ortaya çıkarmak için övdü.

Tepkiler arasında şunlar yer alıyor:

"SM bunu destekliyor mu? Ne oluyor?"
"Yine duygusal manipülasyon satmaya mı başlıyor..."
"Sanırım gerçekten kurbanlarına özür dilemeli"
"İnsanları gaslitti. Şimdi belgeselde aynısını yapıyor."
"Gerçekten üzgünsen, o zaman üyelerden bahsetme."
"Neyse ki gruplarını terk ettiği için pek umurumda değil ama SM'ın bunu desteklemesi aq"
"Tamam... Sürekli özür diliyor diye anlıyorum ama gerçekten içten ise bunu kendine saklayabilseydi keşke."
"Belgeseli beğenmedim çünkü gerçekten zor zaman geçiren kişiler eğer varsa, o da onun diğer üyeleriydi. Ama sanki sadece kendi zor zamanını göstermeye çalışıyormuş gibi göründü."
"O dönemde tartışmalara dayanarak kızla diğer üyeler hakkında kötü konuşmadı mı?"
"Belki bunu amaçlamamıştı ama bence şimdi diğer üyeleri daha çok seviyorum çünkü sadece onların onun hakkında hayal kırıklığına uğradığını ortaya çıkardı."