Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Nme’nin Le Sserafim E Verdiği Yüksek Puan

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275

İngiliz Müzik Eleştirmeni NME’nin Le Sserafim’in Coachella Performansı Hakkındaki Eleştirisi​

image-10-6-jpg.29068

1. Puanı neden bu kadar yüksek…? Gerçek tepkilerle karşılaştırıldığında yani
> Tepkiler sadece Kore’de kötüydü
>> Ha? Ama yurtdışındaki insanların da Hybe’nin vokallerinden şikayet ettiğini gördüm, bu Tweetlerde tonlarca RT vardı ve hatta Korece Tweetleri RT ediyorlardı

2. Çok kıskandım, keşke ben de onları canlı izleyebilseydim.

3. Fancamlere bakarsanız aslında fena değillerdi

4. Bu yazı insanların orada gördüklerine mi dayanıyor?

5. İnsanların sahada onlar hakkında düşündükleri buysa, bu onlar için bir rahatlama olacaktır ancak lütfen bir dahaki sefere daha fazla pratik yapın

6. Şarkıcıların ve hayranların bu tür makaleleri görünce “rahatlamamalarını” gerçekten diliyorum, utanmalılar

7. Bu makaleyi oldukça cömertçe yazmışlar ve Fire in the Belly’den bir kez bile bahsetmemiş olmaları hem komik hem de üzücü

8. Görünüşe göre gerçekten ses getiren her bölümü ve kötü oldukları bölümleri göz ardı etmişler. Onları çok sevimli buluyorum ama çok şaşırdım. Görünüşe göre tamamını dinlerseniz o kadar da kötü değilmiş.

9. Oh puan yüksek

10. Çünkü AR o kadar gürültülüydü ki onları dinlemek daha rahat geliyordu, fancamleri yayından çok daha iyi ses veriyordu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İngiliz Müzik Eleştirmeni NME’nin Le Sserafim’in Coachella Performansı Hakkındaki Eleştirisi​

image-10-6-jpg.29068

1. Puanı neden bu kadar yüksek…? Gerçek tepkilerle karşılaştırıldığında yani
> Tepkiler sadece Kore’de kötüydü
>> Ha? Ama yurtdışındaki insanların da Hybe’nin vokallerinden şikayet ettiğini gördüm, bu Tweetlerde tonlarca RT vardı ve hatta Korece Tweetleri RT ediyorlardı

2. Çok kıskandım, keşke ben de onları canlı izleyebilseydim.

3. Fancamlere bakarsanız aslında fena değillerdi

4. Bu yazı insanların orada gördüklerine mi dayanıyor?

5. İnsanların sahada onlar hakkında düşündükleri buysa, bu onlar için bir rahatlama olacaktır ancak lütfen bir dahaki sefere daha fazla pratik yapın

6. Şarkıcıların ve hayranların bu tür makaleleri görünce “rahatlamamalarını” gerçekten diliyorum, utanmalılar

7. Bu makaleyi oldukça cömertçe yazmışlar ve Fire in the Belly’den bir kez bile bahsetmemiş olmaları hem komik hem de üzücü

8. Görünüşe göre gerçekten ses getiren her bölümü ve kötü oldukları bölümleri göz ardı etmişler. Onları çok sevimli buluyorum ama çok şaşırdım. Görünüşe göre tamamını dinlerseniz o kadar da kötü değilmiş.

9. Oh puan yüksek

10. Çünkü AR o kadar gürültülüydü ki onları dinlemek daha rahat geliyordu, fancamleri yayından çok daha iyi ses veriyordu
Tam bir fiyasko HYBE bir satın almadığı eleştirmenler çıkmıştı onuda almış,Sakura benim sektörde favori 2.kız idolüm fakat performans hakkında dürüst olmayıp en iyi performansımızı verdik demesi anlaşılan oldukça şirket rahatlığa alıştırmış bu gidişle gruptan fena soğumaya başlayacağım.
NME yerinde olsam 1.5 - 2 yıldızdan fazlasını vermezdim

Ekli dosyalar

• image-10-6.jpg
    image-10-6.jpg
    62.4 KB · Görüntüleme: 90

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Nötrdüm iyice soğudum. Zaten performans sergilerken ki yüzlerindeki saçma özgüvenden belliydi yaptıklarının farkında olmadıkları. Hybeden zaten nefret ediyordum artık daha çok nefret ediyorum.

Görün bakın Hybe bir kaç güne üyelere acındırma, özür temalı bi aciklama yayımlatacak ya da canlı yayında falan soyletecek. Sonra da herkes yine desteklemeye devam edecek.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Bighit bir ayrılsa var ya ortada Hybe diye bir şey kalmaz bu şirket geldiği yeri ve kim sayesinde geldiğini unutuyor.
Aynen öyle. Bts'in çıkıp posta koymasını ya da hadlerini bildirmesini isterdim ama yapmazlar ne yazık ki. Kendi emeklerine de mi acımıyorlar anlamıyorum ki, onların yerine ben sinirleniyorum snjsjaj