Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Normal Olan Ama Beni Strese Sokan Bazı Şeyler

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Garson çağırma,telefonda sipariş verme gibi olaylara girmiyecem onlar artık klasik ama beni garip şekilde imza atmak çok strese sokuyor onun dışında karşıdan karşıya geçmek o kadar normal birşeyken benim elim ayağım dolanıyor değişik,onun dışında tanıdığın ama yakın olmadığım birileriyle yolda karşılaşmakta çok strese sokuyor selam versem mi vermesem mi diye arada kalıyorum hep

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,834
Evett forum psikoloğunuz geldii djdkd. Bundan önce bir terapistle çalıştınmı bilmiyorum ama belki tanı koyulmamış bir anksiyeten olabilir. Tabiki her böyle durum anksiyete olmayabiliyor. Belkide pek gün yüzüne çıkmayan bir özgüvensizliğin vardır. Bizim burada vereceğimiz hiç bir öneri sana iyi gelmeyecektir bence. Eğer imkanın varsa kesinlikle terapsite görün. Yüzleşemdiğimiz sorunları terapistle çözmek çok kolaylaşıyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu senin iş hayatınada,sosyal hayatınada malesef çok yansıyan bir şey. Hiç geç kalma derim. Umarım atlatırsın

Tepki
18
Açıkçası ben de böyle şeyleri çok hossediyordum ve bir ara kuzenimle konuşulen sende sosyal anksiyete olabilir demişti. Ve sonrasında terapiye başladım. Gerçekten daha özgüvenli oldum bu tarz konularda. Ama olay sadece terapi vs değil biraz kendinde de bitiyor. Bunu aşmak için senin de bir çaba gösterip bunu gerçekten istemen gerekiyor. Eğer bu tarz bir yolculuğa çıkacaksan şunu unutma senin gibi hisseden milyonlarca insan var bunu unutma. Yalnız değilsin ve seviliyorsun 💛💛

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
839
Garson çağırma,telefonda sipariş verme gibi olaylara girmiyecem onlar artık klasik ama beni garip şekilde imza atmak çok strese sokuyor onun dışında karşıdan karşıya geçmek o kadar normal birşeyken benim elim ayağım dolanıyor değişik,onun dışında tanıdığın ama yakın olmadığım birileriyle yolda karşılaşmakta çok strese sokuyor selam versem mi vermesem mi diye arada kalıyorum hep
Yabancı numaralar beni arayınca çok stres oluyorum nedense bende. Dershaneler özel üniversitler çok arıyor bu aralar. Nilüfer Hanımla mı görüşüyorum dediklerinde yok yanlış numara diyip sıyrılıyorum direkt bu sıcakta telefon kulağımda dinleyemem valla onları.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,099
Telefonla konuşmak aşırı aşırı geriyor beni. en yakın arkadaşımla da o arayınca konuşuyorum hiç aramadım onu