Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Toplumda Anormalleştirilmesi Gereken Şeyler

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Geçende rastladım cidden amcaların dayıların gittiği kahveler çok sinir bozucu kaldırıma sandalye atarak yolu işgal ediyorlar caddenin ortasında yürümek zorunda kalıyorsun üstüne yanlarından geçmek insanı strese sokuyor 10,15 dayı sana bön bön bakıp arkanda konuşuyor.

Yere tükürmek ya neden bu kadar iğrenç olmak zorundasınız yolda yürüyorum elimde dondurma var önümdeki adam balgamı gözümün önünde böğüre böğüre yere atıyor iğrenç

Kaldırımda yan yana tek sıra halinde yürümek.özellikle lise çıkışı liseliler bunu çok yapıyor krize giriyorum önümdeler tek sıra halinde dizilmişler yanda da arabalar var sollayamıyorum onları boşluk yok konuşa konuşa gittikleri için onları iki saat bekliyorum ya da aynı kaldırımdayız arabalar yanlara park ettiği için yine sollayamıyorum karşı karşıyarız aralarından geçmek zorundayım ama yol vermiyorlar ya çıldıracam iki dk arkaya geçip bana boşluk açacaksın yapmıyor geldiğimi görüyorsun gerizekalı bana niye bir alan açmıyorsun aptal gerizekalı nasıl geçiyim ben iki boyutlu muyum sinir krizi geçiyorum saçından tutup yanlara savurmak istiyorum verme tamam mı yol bende bilerek omuz atıyorum onlara zaten

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bağırarak küfür etmek özellikle bazı erkekler yanlarından kızlar geçtiğinde daha çok bağırarak küfür ediyorlar. Amaç ne anlamıyorum kendini üstün mü göstermeye çalışıyor mdmdmfmm
Gereksiz saçma bulduğum bir hareket çokça karşılaştım bu durumla nefret ediyorum. 🙄
Of evet bende de aynısını yaşandı birkere babamla telefonda konuşurken oldu çok rahatsız edici

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Özellikle otobüste veya dolmuşta telefonun sesini kaf dağına kadar açarak bir şey izlenmesini veya dinlenmesi
yere tükürülmesi
izmaritin yere atılması(her sokakta çöp kutusu var yapmayın şunu artık)
yoldayken arabanın camından yere çöp atılması
doğru düzgün sıra olmayı becerememek otobüse felan binerken özellikle bunu yapmak bu kadar zor olmamalı illa başımızda birinin bekleyip bize bunu söylemesi mi gerekiyor
tuvaletlerin içine inatla uyarı işareti bile konulmasına rağmen peçete veya ped atılması
kaldırımlara araba park edilmesi

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Akraba ziyareti. Kendi ailen dışında diğer akrabalar ile en fazla bayramdan bayrama görüşülmeli. Fazla görüşmek anormalleşmeli. (Bayramda bile gerek yok da hadi senede 2 kereye yine iyi)

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
minibüsleri tıka basa doldurmaya yüklü miktarda para cezası gelmeli ya da hali hazırda olan bir cezası varsa daha katı bir şekilde uygulanmalı. ben kullanmıyorum ama dışarıdan görmek bile rahatsız edici. bazen kapıyı bile kapatamıyorlar insanlar arabanın dışında sallanıyor resmen hayır sanki aşırı dikkatli sürücülermiş gibi neylerine güveniyorlar anlamıyorum uçarak gidiyorsun sen yolda o kadar insanın canını hiç düşünmüyorlar