Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

O Olmasaydı Da O Olurdu Dedikleriniz

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Pamuk şeker diye bir şey olmasaydı @PonyWinx09 yine pamuk şeker olurdu😍
Jungkook diye bir olmasaydı @JkunTavşanDişleri yine Jungkook olurdu 😏
kendini beğenmişlik diye bir şey olmasaydı ben yine kendimi beğenmiş olurdum dnjdkskskkslsle
pamuk şeker(in) miyim gerçektennn(yapmasam içimde kalırdı daha önce hiç yapmamıştım)
Bir an Jungkook'suz bir dünya hayal ettim de kâbus olurdu herhalde🤧
Jungkooksuz olmaz Jungkookum da Jungkookum
Kediler olmasaydı bile @Vankedisi🐈☢️ yine kedi olurdu ( İyi ki kediler var. Varlıkları bile huzur veriyor)

Matematik diye bir şey olmasaydı bu çocuk yine matematik olurdu Ekli dosyayı görüntüle 19711
kediler iyi ki varlar cidden ve evet çocuk = matematik
benimkini sen yazmıssın ahdhahd

uykunun gelmesi diye bi sey olmasaydı da benim yine uykum gelirdi surekli uyumak istiyorum ahshahddh
uyumak çok güzel bir şey gerçekten uyku mu yemek mi deseler uyku derim ama çok uyumam 6 saat uyurum sadece böyle de bir gariplik var işin için de de neyse

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
pamuk şeker(in) miyim gerçektennn(yapmasam içimde kalırdı daha önce hiç yapmamıştım)

Jungkooksuz olmaz Jungkookum da Jungkookum

kediler iyi ki varlar cidden ve evet çocuk = matematik

uyumak çok güzel bir şey gerçekten uyku mu yemek mi deseler uyku derim ama çok uyumam 6 saat uyurum sadece böyle de bir gariplik var işin için de de neyse
Soruyormusun bir de? Tabi ki de öylesin😍