Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Üye Olmasaydı Daha Iyi Olabilecek Kpop Grupları

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
kötü anlamda değil ama bazı idolleri gruplarının ne imajına ne havasına nede konseptlerine yakıştıramıyor.bu idol şu grupta olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum arada bir
Blackpink-jisoo
Jisoo diğer blackpink üyeleri gibi ulaşılmaz bad girl havası vermiyor daha elengant ve ağırbaşlı gibi sm den teklif aldığını söylediğinden beri red velvet'e çok yakıştırıyorum sm sesinide yg den daha iyi eğitebilirdi jisoo ya yapılan ai coverlarını çok beğeniyorum ve farkettimki aslında sorun sesinde değilde sesini nasıl kullanacağını bilmiyor
Straykids-lee know
Bence stray Kids in savage şarkılarına uymuyor txt gibi fresh şarkıları olan bir grupta çıkış yapsa daha çok parlardı
Nmixx-sullyoon
Nmixx'e yakışıyor ama ive de çıkış yapmaması içimde ukte bıraktı
İtzy-lia
Hem itzy nin dansları lia yı zorluyor hemde şarkıları yüksek perdeli olduğu için lia nın sesine gitmiyor.soyeon Minnie için sesi ingilizceye daha uyduğu için ingilizce telefuza yakın Korece kelimeler seçtiğini söylemişti ve bence lia ya da Minnie tarzı şarkı söylemek ve gidle tarzı hafif Western tarzı şarkılar daha çok yakışırdı
le serafim-eunchae
Le ssrafim'e kıyasla daha tatlı ve soft bir havası var Newjeans'te çıkış yapmalıydı bence.özellik OMG şarkısına çok yakışırdı
Nct-taeyong
Bence aespa da çıkış yapmalıydı

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Skz seungmin, ben sesini çok beğeniyorum ama grubun şarkılarında sesinin güzelliğini görmemiz pek mümkün olmuyor. Keşke en azından bir youtube serisi falan olsa da coverlar yapsa.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
SKZ-I.N.
Predebuttan beri grubun işlerini takip ediyorum hayran içeriklerini izlemiyorum tamamen müzikal açıdan yorum yapıcam bu çocuk gruba sırf görseli için alındı ve ses tekniğini beğenmiyorum çok nazal şarkı söylüyor.Kaldı ki skz de lee know ve seungmin gayet yumuşak tona sahip iki vokalist bu üyeye hiç gerek yoktu çıkış yaptığında yaşı da küçüktü.S-Class da lee know'un sesini bile duyamadım o kadar ona uymayan partları adama veriyorlar ki hala şaşıp kalıyorum.Dansa odaklanmak için daha az mı part istiyor merak ediyorum artık? I.N son şarkıda gereksiz fazla part almştı ve bu beni rahatsız etti çünkü lee know'un da alması gereken kısımların I.N'e verildiğini düşünüyorum.Neden lee know'un sesinin bu kadar övdüğümü merak edenler skz'nin levanter şarkısını dinlesin.

Giddle-shuha
Klasik görseli için gruba konulan üyelerden birisi daha.İlk zamanlarda dil problemi var diye şarkı da söyleyemiyordu zaten direkt oyuncu olsaymış daha iyiymiş.

Lucas
Şirkete model olarak girmişti asla nct kadrosuna girmeyi hak eden biri değildi yetenek olarak.Evet yakışıklıydı komikti ama sm ona verdiği önemi johnny,yuta,winwin gibi üyelere verebilirdi.SM'in en avengers grubu diye tanıtılan superm'e bile koydular adamı ne alaka yani? Neyse ilahi adalet kendi kendini bitirdi skandalıyla ve gruptan ayrıldı.

twice-chaeyoung
İmaj olarak gruba uyduğunu düşünümüyorum rapi de güzel değil sırf part alsın diye kızı rapçi yaptı JYP. Dahyun da aynı şekilde rapper yapıldı ama en azından saçma sapan bir skandalla gruba zarar vermedi.

Bigbang-seungri
Skandallarını es geçerek yazıyorum hiçbir zaman bigbang de olması gereken bir üye değildi.Şarkı söyleyemiyordu ses tonu da çok nazaldı görseli de yoktu YG sen neden bu adamı gruba aldın sana sorarım? Grubu bitiren de yine grupta olmaması gereken kişi oldu.Zaten bigbang şarkılarını dinlerseniz sırf seungrinin partı da olsun diye ona genelde bridge kısımların verildiğini görürsünüz.

NMIXX-kyujin ve jiwoo
Bu iki üyenin grup kimyasını bozduğunu hissediyorum.Sahnede diğer kızlar daha sorf bir imaja sahipken rapçi üyeler çok ıtzy tarzı sert dans ediyorlar ve rapleri de kötü.Şarkılarda onların kısımlarını atlamak istiyorum.Keşke jyp onları ıtzy'e koysaymış ve lia nmixx'e gelseymiş.Loco tarzı ıtzy şarkıları bu iki üye için yapılmış gibi değil mi?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Daha iyi olacağından değil de Yeriyi Red Velvet’e eklemenin amacını hâlâ anlayamadım.
Min hee jin bence.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kötü anlamda değil ama bazı idolleri gruplarının ne imajına ne havasına nede konseptlerine yakıştıramıyor.bu idol şu grupta olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum arada bir
Blackpink-jisoo
Jisoo diğer blackpink üyeleri gibi ulaşılmaz bad girl havası vermiyor daha elengant ve ağırbaşlı gibi sm den teklif aldığını söylediğinden beri red velvet'e çok yakıştırıyorum sm sesinide yg den daha iyi eğitebilirdi jisoo ya yapılan ai coverlarını çok beğeniyorum ve farkettimki aslında sorun sesinde değilde sesini nasıl kullanacağını bilmiyor
Straykids-lee know
Bence stray Kids in savage şarkılarına uymuyor txt gibi fresh şarkıları olan bir grupta çıkış yapsa daha çok parlardı
Nmixx-sullyoon
Nmixx'e yakışıyor ama ive de çıkış yapmaması içimde ukte bıraktı
İtzy-lia
Hem itzy nin dansları lia yı zorluyor hemde şarkıları yüksek perdeli olduğu için lia nın sesine gitmiyor.soyeon Minnie için sesi ingilizceye daha uyduğu için ingilizce telefuza yakın Korece kelimeler seçtiğini söylemişti ve bence lia ya da Minnie tarzı şarkı söylemek ve gidle tarzı hafif Western tarzı şarkılar daha çok yakışırdı
le serafim-eunchae
Le ssrafim'e kıyasla daha tatlı ve soft bir havası var Newjeans'te çıkış yapmalıydı bence.özellik OMG şarkısına çok yakışırdı
Nct-taeyong
Bence aespa da çıkış yapmalıydı
jisoo olmasa bp pink konseptini iyi taşıyamazdı.Grubu bilen kuzenlerimin favorisi hep jisoo.

Son düzenleme: