Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Övüp Övüp Bitiremeyeceğim O Çaylak Kpop Grubu

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
683
BOYNEXTDOOR (보이넥스트도어) KOZ Entertainment altında altı üyeli (Sungho, Riwoo, Jaehyun, Taesan, Leehan, Woonhak) bir erkek grubudur. İlk çıkışlarını 30 Mayıs 2023’te “Who!” adlı single albümleriyle yaptılar.3 Ocak 2022’de KOZ, HYBE Label’ın YouTube kanalında yeni erkek grupları için seçmeler düzenlediklerini duyurdu.
KOZ, 15 Haziran’da ‘KOZ Teen Rapper Audition’ adlı bir genç rapçi seçmesi başlattı. Ayrıca grubun 2023 yılında çıkış yapacağı da açıklandı.
Zico, 4 Ağustos’ta SBS Power FM’de Two O’Clock Escape Cultwo Show’a konuk oldu ve ajansın yeni erkek grubunun hip-hop olmayacağını, çünkü belirli bir türle sınırlı olmayan bir grup oluşturmak istediklerini açıkladı.İlk albümlerinden olan One and only ve But i like u çıkışlarından kısa süre sonra viral oldu.
Dosya kısmında kendilerinin en sevdiğim şarkılarının practice versiyonlarının linkini koydum.İzlemediyseniz izleyin şarkıların muhteşemliğinden konuşalım😁💙

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Hybe erkek gruplarına promo falan yapmayı bilmiyor, cahil cühela şirket. Sinirimi bozuyor ya sksksksk

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
683
Hybe erkek gruplarına promo falan yapmayı bilmiyor, cahil cühela şirket. Sinirimi bozuyor ya sksksksk
Tam olarak anlayamadım jdhdh
Bence Hybe'nin grupları sektörün en sağlam ve en iyi grupları.Yani bence...şimdi bazıları gelipte boş boş konuşmasınlar kfjfn
Hem Hybe erkek gruplarına özellikle ilgi gösterir.Kız gruplarını salması hoş değil ama erkek gruplarının aşırı iyi olması çok güzel 😁

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Tam olarak anlayamadım jdhdh
Bence Hybe'nin grupları sektörün en sağlam ve en iyi grupları.Yani bence...şimdi bazıları gelipte boş boş konuşmasınlar kfjfn
Hem Hybe erkek gruplarına özellikle ilgi gösterir.Kız gruplarını salması hoş değil ama erkek gruplarının aşırı iyi olması çok güzel 😁
Ben de onu diyorum işte gruplar çok iyi zaten ama promosyon yapamıyor şirket, promosyon yapsa daha çok tanınırlar, daha fazla kitleleri olur. Ama şirket bunu yapamıyor, en basitinden bts üyelerinin sololarına bile adam akıllı promosyon yapmadı ki bts bu şirketi büyüten buralara getiren grup.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
683
Ben de onu diyorum işte gruplar çok iyi zaten ama promosyon yapamıyor şirket, promosyon yapsa daha çok tanınırlar, daha fazla kitleleri olur. Ama şirket bunu yapamıyor, en basitinden bts üyelerinin sololarına bile adam akıllı promosyon yapmadı ki bts bu şirketi büyüten buralara getiren grup.
Bu konuda katılıyorum ama artık yeni sözleşmeye göre Bts de şirketin sahibi sayılır.Yani Bts döndükten sonra onlar belki promosyanlar ve çeşitli aktivitelerde grupların olmasını sağlarlar...

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Bu konuda katılıyorum ama artık yeni sözleşmeye göre Bts de şirketin sahibi sayılır.Yani Bts döndükten sonra onlar belki promosyanlar ve çeşitli aktivitelerde grupların olmasını sağlarlar...
2025te göreceğiz onu artık. Bakalım nasıl olacak