Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Ox_Zung Skandalı Ve Düşünceleriniz

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Şok edici olaylar sonucunda, "wonJeongMan" veya @Ox_zung olarak bilinen popüler Koreli TikTok,youtube ve Instagram fenomeni Seo Won Jeong, kendisini sosyal medya aracılığıyla şok dalgaları gönderen bir skandalın ortasında buldu."Mama" sloganıyla komik "Mama guy" olarak ün kazanan 27 yaşındaki çocuk, TikTok'ta 55,6 milyonluk devasa bir takipçi topladı ve Instagram'da 1,5 milyondan fazla takipçisi var. Ancak bir zamanlar parlak olan profesyonel yolu beklenmedik ve karanlık bir hal aldı. Seo'nun sosyal medya sahnesindeki yokluğu hayranlarını neredeyse iki ay boyunca şaşkınlığa uğratmıştı; son TikTok videosu 2023,22 Temmuz'a kadar uzanıyordu.SBS news'in haberine göre olay, Seo Won Jeong'un başka bir adamla birlikte "Kadın B" olarak anılan baygın bir kadını birlikte içki içtikten sonra diğer adamın evine götürdüğü iddiasıyla ortaya çıktı. "Kadın B" uyandığında, her iki erkek tarafından da cinsel saldırıya uğradığını keşfetti ve bu da onu suçu polise bildirmeye yöneltti.Bunun sonucunda Mama guy 7 yıl boyunca hapis cezası aldı.
Bu vaka hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazın🤐
Bazı yorumlar:
•Neden yani nedenn? Geleceğini ve her şeyi mahvediyorsun.
•Şimdi mamaaa'yı arama zamanı.
•Arkadaşlar bu yüzden sosyal medyadaki her şeyin insanların gerçek yüzü olmadığını söylüyorum.Arkadaşlar,cidden hikayenin arkasını bilmiyoruz.
suçunun kanıtı olan CCTV görüntülerini yerleştirdim.İyi linçlemeler efendim..

Ekli dosyalar

• d1a2a8_1620511e9a464758bd1dad4cff377288~mv2.jpg
    d1a2a8_1620511e9a464758bd1dad4cff377288~mv2.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 1
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Gördüm valla iğrenç ya,ne kadar hakaret etsek az kalır. Bu iğrenç eyleme rağmen 7 yıl vermeleri şaka gibi 🤦🏻‍♀️
Ben onu fazla izlemezdim de bazen akışıma düşerse izlerdim videoları pek bana hitap etmezdi ama takipçilerini ne kadar hayal kırıklığına uğrattığını yorumlarına bakınca anlıyorum ki sevdiğim bir fenomen aynı şeyi yapsa ben de çok kırılırdım.Yazık cidden 2 dakikalık pisliği için geleceğini mahvettti

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Valla ben de izlemiyordum dediğin gibi shorts'ta düşerse o da o kadar aptalca gelirdi ki yaptığı direk kaydırıp geçerdim de valla ne mal olduğu en baştan belliymiş şerefsizin.🤦🏻‍♀️

Bu arada video ayrı korkunç
Şimdi düşününce 7 yıl sonra o hayatına kaldığı yerden devam edebilecek bu olay çoktan unutulacaktır hatta ama o kadının hayatını mahvetti.Kadını 1 darbeyle yere serip nasıl götürdüğünü görünce kadına içim acıdı cidden...bir de üstüne sporla ilgileniyordu sanırım o yüzden darbesi daha can yakıcı olmuştur