Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Papa's Games

minasyy

Trainee
Tepki
312
4-5 yıl önce falan bu serinin oyunlarını deli gibi oynuyordum
Aranızda oynayan var mı? Bu konuda sohbet etmeyi çok istiyorjm😭😭 keklerimi begenmediler diye ağlayacak kadar takıntılıydim bir ara

Ekli dosyalar

• 0e5242d11e8b18aef50211a1a0f3a93d.jpg
    0e5242d11e8b18aef50211a1a0f3a93d.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 7

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
AY İNANAMIYORUM DKFKFK BU SERİYE TEK TAKAN BEN DEĞİLMİŞİM ÇOK SEVİNDİM DKGKLGLG 1-2 ay öncesine kadar ofiste her öğle aramda Papa’s Wingeria oynuyordum fjkfkg baya da ilerledim hatta tüm açılmayan öğeleri falan açtım jdkfkg tavukları tabağa yerleştirme kısmı çok hoşuma gidiyordu 🥺 diğer versiyonlarını da oynadım ama çok hoşuma gitmemişti onlar, sadece suşili olan fena değildi fkklh

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
4-5 yıl önce falan bu serinin oyunlarını deli gibi oynuyordum
Aranızda oynayan var mı? Bu konuda sohbet etmeyi çok istiyorjm😭😭 keklerimi begenmediler diye ağlayacak kadar takıntılıydim bir ara
Boyle bir adam bize dukkanini emanet ediyordu her oyun basinda pizzacilik vardi her turlu dukkan vardi onlardan mi bahsediyorsun

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Boyle bir adam bize dukkanini emanet ediyordu her oyun basinda pizzacilik vardi her turlu dukkan vardi onlardan mi bahsediyorsun
Evetttt
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bunların hepsini oynadımmm😭😭😭 en sevdiklerim burger sosisli ve pankek dükkanlarıydı papa louie 1 ve 2'yi de çok seviyordum en sevdiğim bilgisayar oyunlarıydı bunlar şuan ortaokula geri döndüm 😭 bazen elim kayıyordu bir şeyleri yanlış dokuyordum şerefsizler begenmiyordu sinir oluyordum
Benim en sevdiğim bakeria ve scopperiaydi...yaa sirf kremanin bir parcasi kurabiyenin disina gitti diye 99 veriyorlardı sinir krizi geciyordum

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
purble-place-enjoypurble-place-windows.jpg
,

Ben bunu oynuyordum :D
Bende bunu oynuyordum 2 ay önce tekrar oynadım bilgisayar da olduğunu görünce çok şaşırdım ama eskisi kadar zevkli değildi maalesef

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
AY İNANAMIYORUM DKFKFK BU SERİYE TEK TAKAN BEN DEĞİLMİŞİM ÇOK SEVİNDİM DKGKLGLG 1-2 ay öncesine kadar ofiste her öğle aramda Papa’s Wingeria oynuyordum fjkfkg baya da ilerledim hatta tüm açılmayan öğeleri falan açtım jdkfkg tavukları tabağa yerleştirme kısmı çok hoşuma gidiyordu 🥺 diğer versiyonlarını da oynadım ama çok hoşuma gitmemişti onlar, sadece suşili olan fena değildi fkklh
Susili olan en sevmedigimdi...çok zahmetliydi ya
Wingeria da çok iyi ama orada kıyafet değiştirme kismi eski versiyon olduğu için swvemeiom shdbw(benim kıyafet eşya takintim vardı oyunda bu yüzden en çok bakeria falan oynuom

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
çok güzel oyun takıldım hgfytfgt neyse meymenetsizin biri🥰 beğenmedi pizzamı yenisini yapayım🐔

şu şarkıyla
Ben pizzaliyi sevmiom takma onu en kötüsü bence sidjwjjs
Tavsiyem scooperia, hot doggeria falan oyna

Çocukken az oynamadım nerdeyse hepsini oynamışımdır takıntılıydım papas oyunlarını hamburgeri seviyodum ben
Ekmegi iki kez kontrol etmek gerekiyordu ve ben sürekli yakiyordum sinirden çok oynayamadim o oyunu

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Adobe flash playerim yok diye orijinal sitede açamıyorum artık arada çocukluğuma dönmek istediğimde başka sitelerden açıyorum :(
Of bende de var o en son direkt para verip oynicam herhalde wkdnjs

Evett sonra parmaklarım ağrıyorda yetiştircem diye stres yapıyordum fnfnfn
Annem bir şeye çağırırdi yanar diye gitmezdim😭😭