Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Perfume...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Şuan da arka planda çalan DoJaeJung-Perfume şarkısının hatırına bu başlığı açtım jakanalamalakaoa
Kullandığınız parfüm markaları veya sevdiğiniz koku türleri nelerdir?
Bir parfüm şişesi sade mi yoksa gösterişli mi olmalı?
Dinlemek isteyenler için ;

Okuduğunuz ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler💚

digustingshaat

Trainee
Tepki
202
ben pek parfüm insanı değilim yumuşatıcı kokusunu daha çok seviyorum genelde vücut spreyi kullanıyorum koku olarak deniz okyanus çilek gibi kokuları severim hafif şeyler yani ama bir arkadaşım ysl libre almıştı kokladığımda baya beğenmiştim aşırı ağır değil kışın sonbaharda güzel gider bence tasarım olarak da sade ve şık tasarımları severim
şarkıyı da beğendim tam temizlik yaparken dinlemelik şarkı dsıfjdshfjhsdfjdsfjds :)

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Şimdiye kadar kokladığım tüm parfümler bana ağır geldi. Henüz güzel kokusu olan bir parfüm görmedim. Galiba ben parfüm sevmiyorum ahshshjdjd
Nasıl ya kullandığın bir parfüm yok mu?
Bu arada her türlü kokuyu kullanabilen biriyim galiba 😅
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben pek parfüm insanı değilim yumuşatıcı kokusunu daha çok seviyorum genelde vücut spreyi kullanıyorum koku olarak deniz okyanus çilek gibi kokuları severim hafif şeyler yani ama bir arkadaşım ysl libre almıştı kokladığımda baya beğenmiştim aşırı ağır değil kışın sonbaharda güzel gider bence tasarım olarak da sade ve şık tasarımları severim
şarkıyı da beğendim tam temizlik yaparken dinlemelik şarkı dsıfjdshfjhsdfjdsfjds :)
Benim arkadaşım yumuşaticiyi bir tane vücut spreyi kutusunun icine boşaltıp azıcık su koyarak kullandığını söylemişti cidden güzel kokuyordu ama inaoanaoanaoanaoa
Bu arada haklısın gakajoakaoakaoamaoaka

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,110

Benim arkadaşım yumuşaticiyi bir tane vücut spreyi kutusunun icine boşaltıp azıcık su koyarak kullandığını söylemişti cidden güzel kokuyordu ama inaoanaoanaoanaoa
Hayır sadece deodorant🤷
Ama bu yumuşatıcılı şey ilgimi çekti deneyeyim hejjrkrk tabi alerji yapmazsa iyi, maalesef Hassas bir cildim var her şeyden nem kapıyor😑

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Hayır sadece deodorant🤷
Ama bu yumuşatıcılı şey ilgimi çekti deneyeyim hejjrkrk tabi alerji yapmazsa iyi, maalesef Hassas bir cildim var her şeyden nem kapıyor😑
Ayyy ya eğer hassas ciltliysen denemesen mi, sonuçta kıyafet için kullanılan birșey?

Parfüme alerjim var. Ne kullanabilirim ne de kullananın yanında kalabilirim . Nefes alamıyorum maalesef 🥲

Ama bu şarkıyı çok beğendiğimi de belirteyim😋✨ nhaaloshshs
Nasıl alerji ya aşırı köyü birșey ayy dikkat et ya. Peki vücut losyonu falan kullanabiliyor musun sonuçta kokuları falan çok yoğun değil?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Ben de parfüm çok sevmiyorum deodorant kullanıyorum sadece. Yalnız Victoria's Secret'ın Bombshell adlı bir parfümü var hoş, hafif kokulu kuzenim kullanıyordu.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
Ay bilmiyorum girdi aklıma shdhdrk denerim azıcık
Aslında arkadaşın önerisini ben biraz farklı bı şekilde kullanıyorum küçük bi sprey kutusuna biraz yumuşatıcı ve su ekleyip dolapta asılı kıyafetlerime ********* dolabı açınca çok güzel kokuyor😅

ben pek parfüm insanı değilim yumuşatıcı kokusunu daha çok seviyorum genelde vücut spreyi kullanıyorum koku olarak deniz okyanus çilek gibi kokuları severim hafif şeyl
şarkıyı da beğendim tam temizlik yaparken dinlemelik şarkı dsıfjdshfjhsdfjdsfjds

Ben sadece vücut spreyi ve bebek kolonyası kullanıyorum çevreye daha az zarar veriyor deodorat ve parfüm kullanmayalı yıllar oldu

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Ay bilmiyorum girdi aklıma shdhdrk denerim azıcık
Ayyy tamam tamam aman dikkat et tamam mı?

Aslında arkadaşın önerisini ben biraz farklı bı şekilde kullanıyorum küçük bi sprey kutusuna biraz yumuşatıcı ve su ekleyip dolapta asılı kıyafetlerime ********* dolabı açınca çok güzel kokuyor😅

Ben sadece vücut spreyi ve bebek kolonyası kullanıyorum çevreye daha az zarar veriyor deodorat ve parfüm kullanmayalı yıllar oldu
Vay beeee dalincisin sen yani (mesela deniz kokulu muydu o cok güzel) Ben parfüm kullanmaya bayılırım farklı kokular denemeyi seviyorum...

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
Ayyy tamam tamam aman dikkat et tamam mı?

Vay beeee dalincisin sen yani (mesela deniz kokulu muydu o cok güzel) Ben parfüm kullanmaya bayılırım farklı kokular denemeyi seviyorum...
Evt dalin kullanmayı çok seviyorum okyanus kokusu da güzel tüm kokuları güzel şu an üstünde pembe çiçekler olan bi tane kullanıyorum adını unuttum

digustingshaat

Trainee
Tepki
202

denenir sdjkhfjdshfjdsfhdjsfhdjsfd

digustingshaat

Trainee
Tepki
202
Yıllar önce aşık olduğum şu an ise katiyen alamadığım ☹️ parfüm: Lancome La Nuit Trésor.

Meyveli, çiçeksi ve vanilyalı içerikler favorim. Baharatlı çikolatalı kokular hem bana yakışmıyor hem de sevmiyorum. Şu sıralar da Zara’dan ikili uygun paket kullanıyorum: Gardenia ve Orchid. Biri çiçeksi öteki daha şekerli bir koku. Ünlü parfümlerin muadili diyorlardı ama hatırlamıyorum. Benim gibi içerikleri seviyorsanız öneririm.
aaaa duymuştum pahalı baya baktım az önce

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Yıllar önce aşık olduğum şu an ise katiyen alamadığım ☹️ parfüm: Lancome La Nuit Trésor.

Meyveli, çiçeksi ve vanilyalı içerikler favorim. Baharatlı çikolatalı kokular hem bana yakışmıyor hem de sevmiyorum. Şu sıralar da Zara’dan ikili uygun paket kullanıyorum: Gardenia ve Orchid. Biri çiçeksi öteki daha şekerli bir koku. Ünlü parfümlerin muadili diyorlardı ama hatırlamıyorum. Benim gibi içerikleri seviyorsanız öneririm.
Ooooooo pahalı galiba anladığım kadarıyla ben genelde Avon Oriflame takılıyorum jakaoaoamaoamaoakpa
Ayrıca çikolatalı koku cidden üstten çıkmıyor yaa
Bu arada önerin için teşekkürler 💚

aaaa duymuştum pahalı baya baktım az önce
Ahhh ahhhh hersey pahalı beeee

digustingshaat

Trainee
Tepki
202
Ooooooo pahalı galiba anladığım kadarıyla ben genelde Avon Oriflame takılıyorum jakaoaoamaoamaoakpa
Ayrıca çikolatalı koku cidden üstten çıkmıyor yaa
Bu arada önerin için teşekkürler 💚

Ahhh ahhhh hersey pahalı beeee
:(

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173