Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Piranha Kulaklık Almalı Mıyım?

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
7927c181-0ba3-4f23-b3b1-313c244fc045.jpeg A101’e bunlardan gelmiş ama alayım mı emin olamadım çünkü bu kulaklığın doğru düzgün yorumlarına ulaşamadım internette.Sizin kullanmışlığınız varsa fikrinizi almak isterim.

Ya da kullandığınız önereceğiniz kulaklık varsa yazarsanız sevinirim.

• Beğen
Reactions: Zzz

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Piranha markası pek sağlam değil maalesef. Kulak içi Bluetooth kulaklıklarından abim aldı ama bir süre sonra bağlantı sorunu yaşadı. Şarjı da aynı şekilde. Kısacası piranha uzun ömürlü olmuyor. Ben de kafaüstü kulaklık aldım zamanında uygun fiyatlı diye ama plastikleri çok kötü oluyor. Kırılmadık bölümü kalmamıştı 🥲 şu an Jbl kullanıyorum en azından verdiğim paranın karşılığını alıyorum.

Zzz

Trainee
Tepki
1,126
JBL çok iyi ya ben de kablolusu var baya kaliteli normalde aldığım kablolu kulaklıklar 1-2 ay anca dayanıyor ama bunun maşallahı var.👍🏼👍🏼
Ben şubat ayında almıştım, sürekli kullanıyorum. 1 hafta oldu şarja takalı şu an %80e düştü. Maşallahı var gerçekten 🥹

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
@imruveyyy💙 @Zzz @Vankedisi🐈☢️ Yani hepiniz jbl diyorsunuz 🤔 o zaman ben hiç bu toplara girmiyorum.Kaliteli alıp bir kere almak mantıklıymış.
Ben şubat ayında almıştım, sürekli kullanıyorum. 1 hafta oldu şarja takalı şu an %80e düştü. Maşallahı var gerçekten 🥹
hangi serisini aldın acaba? Araştırırken 570 olanı alayım diye düşünüyordum ama almış biri olarak senin deneyimlerin de önemli

Zzz

Trainee
Tepki
1,126
hangi serisini aldın acaba? Araştırırken 570 olanı alayım diye düşünüyordum ama almış biri olarak senin deneyimlerin de önemli
Ben 500bt almıştım memnunum, dışarıya ses vermiyor ama spor yaparken kullanmak istersen kulaklarını terletebilir. Dezavantajı o. Aynı fiyata yakın Philips kafaüstü Bluetooth kulaklıklarında güzel yorumlarını gördüm. Biraz araştırma yapıp bütçene uygun olanı bulabilirsin

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Ben 500bt almıştım memnunum, dışarıya ses vermiyor ama spor yaparken kullanmak istersen kulaklarını terletebilir. Dezavantajı o. Aynı fiyata yakın Philips kafaüstü Bluetooth kulaklıklarında güzel yorumlarını gördüm. Biraz araştırma yapıp bütçene uygun olanı bulabilirsin
Yok spor yapmıyorum.. bakalım almadan son bir araştırayım

• Kalp
Reactions: Zzz