Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Planlarınız?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Artık tatil arifesine girmiş bulunmaktayız.
Özellikle sitede YKS öğrencileri olduğundan sınavdan sonra rahatlamak için plan yapanların olacağını düşünüyorum.
Var mı planlarınız ya da önerebileceğiniz bir aktivite?
Ya da kurban bayramı için falan memlekete gidecek olanlar var mı? ( Bizim ailenin max tatil anlayışı jajaoahaoajaoanaoan)
Anlatın bakalım, dinliyorum 💚

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
tumblr_ny4y5stvSt1uxif41o1_400.gifv

Q:WEeqw Valla bunu yapmak istemezdim ama 8 saattir finale çalışıyorum. Yarın 9 da final var. Kafa dağıtmak için az eğleneyim dedim :D
Ya winsaonaoajwoajaowjao iyi trollendim :)
Bugün ikinci oluyor bu iajaianaojaoanaoama
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

tumblr_ny4y5stvSt1uxif41o1_400.gifv

Q:WEeqw Valla bunu yapmak istemezdim ama 8 saattir finale çalışıyorum. Yarın 9 da final var. Kafa dağıtmak için az eğleneyim dedim :D
Hadi bakalım yaparsın sen, içini aydın tut janaiabainaiaajsj

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Yeğenim seneye LGS'ye giriyor. Onu bu yaz sınava hazırlamayı düşünüyorum. Bu yazımı ona harcayacağım. Ekstra bir şey yapmayacağım galiba.
Ayyy fedakar aile üyesi 💚
Umarım ortamı düzgün bir liseye gidebilir, en iyisi olsun onun için...

Ü

Üye silindi 25

bu yaz bi avukatın yanına girip çalışmayı düşünüyorum mezun olmadan tecrübe olsun diye. çok endişeliyim hiçbir şey bilmiyo gibi hissediyorum (gerçekten de bilmiyorum) LGLRŞSŞXŞGŞEŞSŞA

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
bu yaz bi avukatın yanına girip çalışmayı düşünüyorum mezun olmadan tecrübe olsun diye. çok endişeliyim hiçbir şey bilmiyo gibi hissediyorum (gerçekten de bilmiyorum) LGLRŞSŞXŞGŞEŞSŞA
Açıkçası kariyerin için çok iyi olur.
Mezun olsan bile tecrübe olmadan almayan çok kurum var.
Umarım sana tecrübe kazandıracak aylar geçirirsin...

Teşekkürler güzel dileklerin için ❤️❤️

Şunun aynısını bir akrabamız yaptı, sonra avukat ile evlendiler xşebclbelcjekcjej
Wattpad yazıları gibi jankanaoanakajaoakal

Ü

Üye silindi 25

Şunun aynısını bir akrabamız yaptı, sonra avukat ile evlendiler xşebclbelcjekcjej
falımda erkenden evleneceğim çıkmıştı bekle beni kocacım hayatının hatası geliyo

Açıkçası kariyerin için çok iyi olur.
Mezun olsan bile tecrübe olmadan almayan çok kurum var.
Umarım sana tecrübe kazandıracak aylar geçirirsin...
teşekkür ederimmmm 💖

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,747
Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Benimki daha çok erken de tarla işini yapmamak ve şimdiden tecrübe kazanmak için başlayayım dedim zaten üç ay tatilim var kendime ne katarsam o kâr.

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,859
Bayram tatilinde amerikaya gideceğim seminer için :( Biliyorum kulağa güzel geliyor ama serin sularda yüzmek varken çok kötü bir seçenek özellikle sizi seminerden seminere köpek gibi çalıştırdıklarında hiç iyi olmuyor bıktım

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Benimki daha çok erken de tarla işini yapmamak ve şimdiden tecrübe kazanmak için başlayayım dedim zaten üç ay tatilim var kendime ne katarsam o kâr.
Hadi bakalım sana da bol tecrübeli tatiller 💚

benim yks eram başlıyor tatilde tyt kampina falan gidecem hele bi pilotaj kazanıyim o yaz belki bizimkileri ikna edersen japonyaya gitmek istiorum
Ooooooo vay be. TYT'yi bu yaz halledebilirsen kafan rahatlar... Umarım kazanırsın 💚

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Benim büyük ihtimalle 27 ya da 28 temmuzda tez savunmam var. O zamana kadar savunma sınavı için çalışıp bolca stres yaparım. Sonra da zaten fındık toplama işleri başlıyor. Fındık bitince de köydeki evi temizle-düzenle, evdeki halıları yıka derken yaz bitecek. Eylül ayında da kpss ye çalışmaya başlayacağım yine ve yeniden... benim hiçbir zaman değişik yaz planlarım olmadı. Bu yaz tek istediğim şey şu: yüksek lisanstan başarıyla mezun olup en azından 1 ayımı (fındıktan ve işten güçten arta kalan zamanımı) herhangi bir ders çalışmadan sadece istediğim kitapları okuyup, dizi falan izleyerek geçirebilmek.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,189
Bu yaz hazırlık bitiyor, muhtemelen hayatımın rahat geçen son yaz tatili olacak. Sınav stresi+antidepresan kaynaklı aldığım kiloları vermek ve tekrar eskisi gibi vücudumu şekle sokmak istiyorum. Ehliyete yazıldım dün başladı hatta işte ehliyet alacağım. Zaten memleketimde yaşıyorum o yüzden memlekete gitmeli tatil hiç olmadı hayatımda. Belki çevre illeri gezerim(sanki çok gezilecek yerler gibi dkdjksjd iç Anadolu sorunsalı)

Yks bir bitsin ben de biteceğim için bir hafta bırak evi odamdan bile çıkmayacağım. Sonrasında Ankarayı talan etmeyi planlıyorum.
Ooo Ankaralı buldum jdbxkdhdjdb

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Benim büyük ihtimalle 27 ya da 28 temmuzda tez savunmam var. O zamana kadar savunma sınavı için çalışıp bolca stres yaparım. Sonra da zaten fındık toplama işleri başlıyor. Fındık bitince de köydeki evi temizle-düzenle, evdeki halıları yıka derken yaz bitecek. Eylül ayında da kpss ye çalışmaya başlayacağım yine ve yeniden... benim hiçbir zaman değişik yaz planlarım olmadı. Bu yaz tek istediğim şey şu: yüksek lisanstan başarıyla mezun olup en azından 1 ayımı (fındıktan ve işten güçten arta kalan zamanımı) herhangi bir ders çalışmadan sadece istediğim kitapları okuyup, dizi falan izleyerek geçirebilmek.
Ay yaaa umarım tezinde başarılı olursun, çok zorlu birșey çünkü ( lisedeki Din hocamdan biliyorum).
Film izlerken yanında çerezlerin olmuş olacak en azından 😢

Bu yaz hazırlık bitiyor, muhtemelen hayatımın rahat geçen son yaz tatili olacak. Sınav stresi+antidepresan kaynaklı aldığım kiloları vermek ve tekrar eskisi gibi vücudumu şekle sokmak istiyorum. Ehliyete yazıldım dün başladı hatta işte ehliyet alacağım. Zaten memleketimde yaşıyorum o yüzden memlekete gitmeli tatil hiç olmadı hayatımda. Belki çevre illeri gezerim(sanki çok gezilecek yerler gibi dkdjksjd iç Anadolu sorunsalı)

Ooo Ankaralı buldum jdbxkdhdjdb
Motor ehliyeti mi?
Arabaysa eğer çok pahalıymıș galiba...
Umarım güzel anılar biriktirirsin bu yaz :)

Bu yaz tytyi bitirip eksik 11 konularımı bitireceğim.Yüzme,dikiş ve yazılım kursuna gitmek istiyorum.Ortaokuldan beri aynı kıyafetleri giyiyordum,stilimi değiştireceğim.Fiziğime uygun kıyafet bulmak zor ve herşey çok pahalı o yüzden dikiş kursuna gitmek istiyorum.Spora başlıcam kol kası yapmak istiyorum çok güçsüz olduğum için.Kendimi korumak için bir kursa gitmek istiyorum,yaşadığım şehirdeki tarihi yerleri gezmek istiyorum, İspanyolca ve almancamı ilerletmek istiyorum fln liste uzayıp gidiyor
Bak eğer güçlü olmak ve kol+omuz gücünü arttırmak istiyorsan bence boksa yazılabilirsin...
TYT'yi bitirebildiğin kadar bitir en azından kafan rahatlar. Ayrıca dile yatırım yapmak çok güzel bir tercih valla tebrik ederim seni💚