Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Podcastia Maceraları

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Selam ballı lokumlarımmm, bugün sizlere efsane bir podcast önerisi yapacağım. Bir süre önce aniden podcast dinleme perilerinin gelmesiyle, rastgele keşfetmiştim kendilerini. O Tarz Mı podcastlerini dinleyen var mı bilmiyorum ama ben önce Podcastia'yı sonra O Tarz Mı'yı keşfettim. Podcastia'daki muhabbetleri severseniz OTM dinlerken de baya bi eğlenirsiniz diye düşünüyorum. Zaten OTM hayranıysanız da size tek bir lafım var: ŞEEFİİİİİİİMMMMMMMMMM!!!

Podcastia Maceraları'nın linki yukarıda. Kendisinin kısa özeti de şöyle: Can Sungur isimli bir Youtuber (?) var, belki biliyorsunuzdur. Dungeons & Dragons isimli roleplay temalı kutu oyunu (?) oynuyorlar podcastte ve game masterları Can Sungur. Oyuncular ise OTM'nin kemik tayfası olan Can Bonomo, Can Temiz ve İsmail Türküsev. Sonraki sezonlarda Sarp Apak'ın eşi Bengi Apak da katılıyor. Benim fav bölümlerim de genel olarak Öykü Karayel'in konuk olduğu bölümler, çünkü Bono ile roleplayde bile flörtleşmeleri çok tatlı. dklsgjldgkkl

Bu arada dinlemeye karar verirseniz ilerleyen bölümlerde bazı karakterlere aniden BTS üyelerinin adının verilmiş olmasına patlayarak güleceğinizi umuyorum, benim gibi. dklhjgldfkg Can Sungur Wattpad hikayeleri okuyup dalga geçtiği Youtube videoları sayesinde üyeleri sizden bizden iyi tanır olmuş, ezbere sayıyor isimleri. klsdhjgkldjgşldfkl Benim için çok beklenmedik bir espriydi, bu yüzden o bölümlerde de çok eğlenmiştim.

Dinleyen olursa yorumları bekliyor olacağım. Öpüldünüz. 💜

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
ben de podcastia'yı görünce o tarz mı'yı da dinle seversin demeye gelmiştim.:LOL: o değil de sarp apak ne kadar akıllıymış, bengi süper bir karakter yaa bayılıyorum yorumlarına onun fjgfşddf

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
ben de podcastia'yı görünce o tarz mı'yı da dinle seversin demeye gelmiştim.:LOL: o değil de sarp apak ne kadar akıllıymış, bengi süper bir karakter yaa bayılıyorum yorumlarına onun fjgfşddf
Ya Bengi inanılmaz bi kadın ama ben orijinal kadroyu daha çok seviyorum sanırım ya.. dklgkldgjkl İsmail Türküsev'in kötü esprilerini aşırı özledim. klıdjhgh