Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ponçirik Winto Look At Me Challenge 💘💟

marin

Trainee
Tepki
639

Bileniniz vardır TWICE'ın ilk full albümü twicetagram'ın yan şarkılarından biri olan Look At Me gittikçe viral oluyor ve her geçen gün challenge sayısı artıyor. Özellikle uluslararası hayranlardan çok fazla challenge çeken oldu. Derken bugün idol çıkışını da yaptı Look At Me 🤭 Peri kızımız Winter sanırım şarkıya çeken ilk idol. Sevimli görüntüsüyle şarkıyla da çok uyumlu olmuş.
Sana ve Dahyun hemen cici yorumlar attılar paylaşımın altına 💜
Ve Jihyo hikayesinde paylaştı 💖

TWICE'ın yan şarkılarının güzelliğini zaten bilen biliyor ama 6 sene sonra içlerinden birinin böylesine kıymet görmesi çok mutlu etti beni. twicetagram en sevdiğim albümlerden. İdollerden challenge gelmeye devam ederse viral etkisi gittikçe büyüyecek gibi duruyor. Winto ilk adımı attı bile. Çok tatlı bir etkileşim de çıkmış oldu böylece 🌸

Konu Sahibi
marin

marin

Trainee
Tepki
639
Tam da bunu atmaya gelmiştim 🥹🥹 gerc çok tatlış bir etkileşim olmuşşş 🫶🫶
Evet ya gidip gelip izliyorum 🤗 Hele yorumlaşmaları ve Winter’ın Sana ile Dhyın’a unnie demesi aşırı şeker 🥰🥰🥰
Bu arada X’deki beğeni sayısı çok yüksek Winter’ın paylaşımının onu farkettim. Sabitlerindeki MV paylaşımı 80k. Winter’ın bu challenge paylaşımı ise 60k olmak üzere. Ve paylaşalı sadece birkaç saat oldu. Belki bunun üzerine Bir Winto bizim kızlarla da bir challenge çeker ✨