Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Psikolojik Olarak Çok Kötü Etkilendiğim O Kdrama Sahnesi

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Ocak ayında falan bir dizi izlemiştim.Dizide olan adamı testereyle kesme sahnesi gece rüyalarıma kadar girmişti.Gözlerimi kapatıp yerde olan ölülerden kurtulmaya çalışıyordum...gerçekten çok korkutucuydu.Bu diziyi seviyorum be
Sahne anlatımı: şimdi bir tane ressam var ama bu ressam insan kanıyla yapıyor resimleri ve bunu kimse bilmiyor.Adam kesmek için özel laboratuvarı bile var bunun.Bildiğin psikopat yani.Bu adam hedeflerini getirip bir masaya kilitliyor yanına boş kağıtlar diziyor ve adamları kesiyor.Ama adamın karşısında kendisinden daha beter psikopat olan bir Ceo var
Sahnelere özel editler

Son düzenleme:
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Benim hiç midem kaldırmıyor böyle şeyleri. Popüler diye dahmer'i izleyip yarıya gelmeden kapatmıştım çok creepy 😭
Bu dizi öyle dizi değil ki
Sadece 3. veya 4. Bölümü bu ikisinden birisinde öyle sahne vardı çünkü dizi bir adamın 13 hayat yaşamasıyla ilgili🤗
Ama cidden psikolojim çok bozulmuştu sanırım daha önce hiçbir dizide böyle sahne görmediğim için hazırlıklı değildim😅

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Bu tarz cidden insanı ilk başlarda bir afallatıyor sdjfnfgbs 😅

Dizinin konusunu okumuştum daha önce ama bir iki bölümde böyle olduğundan haberim yoktu. Tamamen katille ilgili diye düşündüm :confused:
Benim favori dizim ocak ayından beri insanların kafalarını ütüledim resmen Death's game diye diye😅 Ama bence bu dizinin çekimini müslümanlar yapmalıydı.Yani adam ölümü küçük görüp intihar ettiği için cezalandırıldı ya o bakımdan dedim.Diziyi erkek kardeşim de izledi o bile korktu 😁