Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Reklamların Yıldızı Xg Ilk Albümünü Yayınladı

zehra21

Trainee
Tepki
195
Biraz şakayla karışık bir başlık olsa da -umarım kimse kızmaz- okuduğunuz gibi Xg ilk mini albümü New DNA'i yayınladı.
Albümde toplam da 6 şarkı olsa da bence 4 şarkı diyebiliriz çünkü Hesonoo ve X-gene daha çok intro tarzında.
Bunların dışında GRL GVNG, TGIF, NEW DANCE, PUPPET SHOW olmak üzere 4 şarkı daha var ve hepsi için mv yayınlandı.

Şarkıların linklerini koysam da şu ana kadar şarkıları duymayanımız kaldığını düşünmüyorum 🙄🙄🙄 Sayın Avex reklam işini birazcık (!) abartmıyor musun acaba?
Ben en çok New Dance'i beğendim. Özelikle kısa saçlı kızın partı çok hoştu. Ama galiba genel kitlenin en çok beğendiği Grl Gvng olmuş.
Siz en çok hangi şarkıyı beğendiniz?

Bir de konuyu hazır açmışken sormak istiyorum grup hakkında ne düşünüyorsunuz?
Şahsen ben kızlar hakkında nötrüm fakat grubun yönetilme stratejisi çok yanlış bence. Japon kızlardan oluşan bir grup Kore de İngilizce şarkılarla tanıtım yapıyor 🤨🤨🤨 Yani... çok saçma
Şu an kızlar destekleyen global fanlar sadece onlar da nereye kadar destekler bilinmez. O yüzden grubun işi biraz yaş bence.
Bir de şunu eklemeden geçmek istemiyorum lütfen biraz reklamları azaltın ya... Yeter ama yani lütfen 😠😠😠

Dip not: Ben konuyu bu başlıkta açtım ama doğru başlık mı? Emin değilim

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Abvdvdhbbdbxbxbxbdb annem daha dün televizyonda video izlerken şu 2. Şarkıları çıktı "lan yine mi bunlar" diyor iki de bir ama bu debut zamanlarından beri böyle tik tok ta 2,3 video kaydırdın mı bu kızların video ları cıkıyordu

Ü

Üye silindi 189

grubun yönetilme stratejisi çok yanlış bence. Japon kızlardan oluşan bir grup Kore de İngilizce şarkılarla tanıtım yapıyor
kpop ununu kullanarak kendi tanitimlarini yapiyor bence bunda da bir sikinti yok cunku zamaninda da koreliler jpop ununu kullanarak kendi tanitimlarini yapiyorlardi. boa falan oyle cok unlu oldu diye biliyorum. ki zaten koreliler hala japonca sarki yayinlayarak japonyada promo yapiyor. yani bence sikinti yok

ama reklam isini cidden cok abartiyorlar. ne zaman twittera youtubea girsem goruyorum gina geldi

Konu Sahibi
Z

zehra21

Trainee
Tepki
195
kpop ununu kullanarak kendi tanitimlarini yapiyor bence bunda da bir sikinti yok cunku zamaninda da koreliler jpop ununu kullanarak kendi tanitimlarini yapiyorlardi. boa falan oyle cok unlu oldu diye biliyorum. ki zaten koreliler hala japonca sarki yayinlayarak japonyada promo yapiyor. yani bence sikinti yok
Kore de tanıtım yapan tek japon grubu xg değil lapone'un tüm grupları da kore de tanıtım yapıyor. Bence bundan çok sorun şarkıların dili. Mesela lapone grupları korece şarkılarla tanıtım yapıyor veya koreli şarkıcılar japonya da japonca şarkılarla tanıtım yapıyor. Kore de ingilizce şarkılarla japonlardan oluşan bir grubun ünlenmesi zor bence

Konu Sahibi
Z

zehra21

Trainee
Tepki
195
kullanıcı bence korede ingilizce promo yapmalarını saçma bulmuşta olabilir ben öyle anladım. evet japon debut, japonca versiyon oluyor ama kore grubu japonyada ,ingilizce promo yapmıyor bu kadar
Evet bunu söylemek istemiştim. Kore de japon bir grubun ingilizce şarkılarla tutunması zor bence