Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Rosé Türk Reklamlarında Oynasaydı Nasıl Görünürdü?

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Selam aklıma böyle bir içerik geldi yapayım dedim.Daha önce yapacaktım ama üşendim. Fotoğrafları bir ai uygulamasından yaptım.O zaman fotoğraflara geçelim.
1708260226183~2.jpg
Bence bu fotoğraf Türkiye'deki popüler giyim mağazalarının dijital ekranlarında olurdu.gerçekçi ve çok hoş görünüyor 💙
1710590222617~2.jpg
Kahverengi saçlı Rosé 😭Bence bu da popüler giyim mağazalarının afişlerinde falan olurdu son zamanlarda pileli etek falan çok giyiniyor ayakkabi üzerine orta boy çorap vs. Yaz için uygun bir reklam olabilirdi 🤍
1710589773706~2.jpg
Predebut Rosé vibe veriyor kesinlikle.Bence bu reklam Türkiye 'de Yabancı ülkelerden çevrilmiş reklamlardan olurdu.Parfüm reklamı falan olabilirdi öyle reklamlar daha absürt oluyor genelde ama aklıma gelmedi sizden bekliyorum 🖤
1708259673670~2.jpg
Bence bu kışlık mont veya bot çekimi olabilirdi.Giyim mağazalarının sitelerindeki reklamlara benziyor 🤎
Ve sonn
1708260727132~2.jpg
Vücut biraz büyük kaldı ama yüz güzel oldu bence.Bu kesinlikle kışlık kayak merkezlerinin veya kışlık konaklanacak yer satan reklamların afişi olurdu bence.
Sizde fikirlerinizi yazabilirsiniz🕊️

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
niye bilmiyorum ama sanki sigorta reklamlarında oynayabilirdi gibi geliyor sakin yapısından ötürü uyar geliyor ve defactoyla da uyardı gibi tamamen vibe olarak genel tasarım falan hakim değilim
Bencede olabilirdi 💕
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hazır serenayı yeni konuşmuşken aklıma direk bu reklam geldi lolll

Bir ara surekli cikiyordu televizyonda reklam iyiydi ama bikmistim lwkwneidnek

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Selam aklıma böyle bir içerik geldi yapayım dedim.Daha önce yapacaktım ama üşendim. Fotoğrafları bir ai uygulamasından yaptım.O zaman fotoğraflara geçelim.
Ekli dosyayı görüntüle 26948
Bence bu fotoğraf Türkiye'deki popüler giyim mağazalarının dijital ekranlarında olurdu.gerçekçi ve çok hoş görünüyor 💙
Ekli dosyayı görüntüle 26949
Kahverengi saçlı Rosé 😭Bence bu da popüler giyim mağazalarının afişlerinde falan olurdu son zamanlarda pileli etek falan çok giyiniyor ayakkabi üzerine orta boy çorap vs. Yaz için uygun bir reklam olabilirdi 🤍
Ekli dosyayı görüntüle 26950
Predebut Rosé vibe veriyor kesinlikle.Bence bu reklam Türkiye 'de Yabancı ülkelerden çevrilmiş reklamlardan olurdu.Parfüm reklamı falan olabilirdi öyle reklamlar daha absürt oluyor genelde ama aklıma gelmedi sizden bekliyorum 🖤
Ekli dosyayı görüntüle 26951
Bence bu kışlık mont veya bot çekimi olabilirdi.Giyim mağazalarının sitelerindeki reklamlara benziyor 🤎
Ve sonn
Ekli dosyayı görüntüle 26953
Vücut biraz büyük kaldı ama yüz güzel oldu bence.Bu kesinlikle kışlık kayak merkezlerinin veya kışlık konaklanacak yer satan reklamların afişi olurdu bence.
Sizde fikirlerinizi yazabilirsiniz🕊️
Rosé'de tam emlak reklamlarındaki kadın tipi var. Emlak reklamında oynardı bence pıojsfpıjasdpj
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rose Türk reklamlarında olsa kesinlikle Pantene ve Yves Rocher’in tercih edeceği model olurdu.
ay bu da çok mantıklı aslında şampuan reklamlarında oynardı o saçlarla, coachella sahnesini koyarlardı zısjdfpıoıhz