Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Rosé'nin Sevgilisi??

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566

Floodda her seyi tek tek anlatmış isteyen okuyabilir ben fikrimi soyleyecegim. Öncelikle yas farkı var ve kesin videolar fotograflar yok yine de o kadar cok yere birlikte gitmisler ki. Yine de ilk basta yeterli bulmadım ve hani sırdaş dost gibi bir şeylerse diye dusundum ama bu sefer de bir sürü çift eşyası var bir dostla bu kadar çift eşyası takılır mı? Şüpheli. Yani her yerde birbirlerine en yakin yerde durmuslar. Adamın çin(?) Fanbasei roséyle sevgililer demiş ssleri vardı tweet dizisinde. Yg her gerçek çift için doğruysa "Doğrulamak zor" açıklaması yaptı şu ana kadar ve aynısını bu çift için de yapmıştı bu yuzden bu haberler cikinca benim kafam karışmıştı. Şimdi sonuca gelirsem her şeyi tartarsam...bence sevgililer.

Bir daha bu sitedeki korelilerin yorumlarını okuyacagim cunku onlar yakisiyorlar vs diyimce gercek cift çıkıyor dalga falan gecerlerse yalan oluyor

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Bana gerçek gibi gelen bir ilişki.Rose adamın filminin galalarına da katılıyordu.Ben yaş farkını çok bulmuştum ama mutlularsa da yetişkin kişiler sonuçta sorun değil.Kişilik olarak bence uyumlu insanlar bu arada.Bir de şirketin önce belirsiz cevap vermesi de beni düşündürmüştü.Bana ilişkileri var gibi geliyordu ama ayrılmış da olabilirler.Gene de kesin bir şey diyemiyorum.
Hah adamın isini bilmedigim icin ekleyemedim oralarda roseye vip yerlerden yer ayirtiyormus kendi kulisine falan en yakinlarini davet ediyormus roseyi de ediyormus

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Jisoo ve Bo-Hyun'u uyumlu buldum. Sadece adamın karakteri hakkında ki iddialar beni düşündürüyor. Umarım bir yanlıştan ibarettir.
e sonuçta özür dilemiş adam sonrasında aksine bir davranışı oldu mu bilmiyorum takip ettiğim biri değil ama o düşüncede biri olsa özür dilemeye tenezzül bile etmezdi bence..ikisini çok yakıştırıyorum umarım karakteri düzgündür

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
yüz uyumları güzel bence yaş farkı 16ymış adamın yüzünde belli bir olgunluk var heechul-momo gibi yaşları yakın durmuyor o yüzden ama iki yetişkin insan oldukları için yaş farkı sorun değil insanlar bunun doğru olma ihtimaline niye bu kadar karşı anlamadım

Son düzenleme:

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
vay canına ben de daha bugün bu haberi okumuştum. başlarda var gibi gösterip sona doğru yalanlanıyor falan :LOL: ama adamlar üşenmemiş photoshopla foto bile yapıp yakalandılar demiş. emek var resmen.:rolleyes:

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Roseyi daha serseri bir tiple hayal ediyordum açıkçası ben böyle badboy tipli biri yanına daha yakışır sanki. Rosenin clean girl imajına şöyle bir bad boy filan güzel olurdu gibime geliyor bu bahsedilen adamla pek yakıştıramadım yanii.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
ozur dilemek ise yarasaydi polislere ihtiyac duymazdik 👍🏻
ozur dilemesi degil de adamin duzenli olarak kadin derneklerine bagis yapmasi beni de belki de gercekten staff takip etmistir diye dusunduruyor
özür dileyip açıklamış olayı eğer bile isteye takip edip yaptığında sorun görmese bunu da yapmazdı. özür diledikten sonraki davranışa göre özürün samimiyeti anlaşılıyor zaten. özür dilemek işe yaramasa herkesi tek hatasında silerdik

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Rose eğer bu adamla çıkıyorsa açıklamamak istememesini anlıyorum aslında ben. Jisoo ilişkisini açıkladı hepimiz oooo olduk ama ve her gün ikisi hakkında saçma sapan seviyesiz haberler çıkıyor geçen gün çıkan haber buna örnek. Rose erkek arkadaşını böyle bir duruma sokmak istemiyor olabilir gibime geliyor eğer sevgililerse tabii

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Ya bence jisoo ve bohyun iliskisinde bir şey yok bohyun samimi biri bir tane dizisini izlemiştim varyetelerinde de esprili komik bir adam siz direkt skandal dedikleri şeyle tanıdığınız için ön yargilisiniz o olaydan başka bir olayı da olmadı sektörde kimler kimler var bu çok takılacak bir şey değil bence özrünü de dilemiş zaten. O kanal için şey demişlerdi ilk başta formatı farklıymış sonradan değiştirmişler e her abone olduğunuz kanalı dikkatle incelemiyorsunuz abone oluyorsunuz ve öyle kalıyor mesela hepimizde öyledir biraz arayıp tarayıp linç için bahane bulmak gibi bir şey bence onun olayı. Tabi bu tamamen benim şahsi görüşüm o kafada biriyse bilemem o zaman savunulacak bi tarafı yok ama kimsenin içini bilemiyoruz anca yorum yapabiliriz şvmavmdgmabmxb bana da Lisa Arnault ilişkisi hiç güven vermiyor o kadar güçlü ve zengin insanlar korkutucu eli kolu uzun kişiler yani bu düşünceyle kendimi baskı altında hissederdim taennie zaten malum iki tarafın da başına gelmeyen kalmadı yine Jennie olsam çok üzülürdüm
Bu bana da biraz cadı avı gibi geliyor adam özür dilemiş ve hatasının tekrarlamamış yani ne yapmasını bekliyorlar cidden. Ve adamın varyete şovlarını vs de izledim ben esprili kibar biri gibi. Gerçek karakteri çok farklı olabilir bilemeyiz ama jisoonunda karakteri kötü olan biriyle bir ilişki yaşayacağını sanmıyorum ben. Karşısındaki adama güvenmese ilişkisini açıklamazdı da bencee.