Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Ruj Seçemiyorum İmdat!

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Selam ballı lokumlarım,

Çoğunuzun bildiği üzere birkaç ay sonra düğünüm var ve bu süre zarfında maalesef ki saç ve makyaj için birçok araştırma yapmış bulunmaktayım. Kuaför için de gerekli araştırmalarımı yapıp bi yerle anlaştım ama sıkıntı şu ki, anladığım kadarıyla profesyonel makyaj için kendi fırçaları ve malzemeleri kullanılacak. Ancak bu tarz konularda hijyen takıntım olduğundan ve özellikle saç, cilt ve dudak için bu problemi yaşadığımdan, kendi makyaj malzemelerimi mümkün mertebede ben temin etmek istiyorum. Bunun için indirimde fırça seti kovalayıp durduk yere fırça seti bile aldım. kldjfgldfklgkl Tabii kuaförümün hijyenini beğenirsem hiç uğraşmayabilirim de ama düğün kuaförüm konusunda çok seçici davransam da kına kuaförüm için aynısını söyleyemeyeceğim, bu yüzden içimde birtakım şüpheler var, ancak detaylarla canınızı sıkmadan ben direkt konuya gireyim:

Kıssadan hisse, cildim için kendi fırçalarımı aldım okey, ancak far vs için kuaförün malzemeleri kullanılsa da ruj için mutlaka kendi ürünümü almaya kafayı takmış durumdayım. Bunun için de harika bir ürün buldum, tek sıkıntısı karar veremiyor olmam. Seçtiğim ürünün 3 rengi arasında kaldım ve 2 al 1 öde kampanyası olduğundan 2 tanesini seçmek istiyorum. Renkler şöyle:

1) Black Tea:
kadife-gorunum-saglayan-milk-tea-velvet-tintromandvionine-152119.jpg

2) Rose Tea
kadife-gorunum-saglayan-milk-tea-velvet-tintromandvionine-253587.jpg

3) Earl Grey Tea
kadife-gorunum-saglayan-milk-tea-velvet-tintromandvionine-233638.jpg

Düğün ve kına için kullanabileceğim renkler bunlar diye düşündüm ancak aşırı kararsız haldeyim. Genel olarak beyaz tenliyim desem yalan olmaz, bunu göz önüne alarak bir renk seçip oylayabilirseniz çok mutlu olurum. Hatta varsa başka ruj önerileri de alabilirim. Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden çooook teşekkürler. Loves loves loves. 💜

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ama 1 ve 2 özel bı gün için 3 sıradan günler için güzel olur gibi geldi

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
cilt alt tonuna göre seçebilirsin aslındaa üçüde kahve alt tonlu ama soğuk alt tonluysan 1 ve 2 sıcak alt tonluysan 3 çok güzel duracaktırr 💘 💘
Damarlar mavi renkli görünüyorsa mı soğuk alt tonlu oluyorduk? dklfgjdghk Benim biraz karma da olabilir emin olamıyorum hiç bundan. :(

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Ben de onun reklamını görür görmez araştırdım, öyle buldum ürünü zaten ama acabası çok koyu mu durur emin olamıyorum :(
Çok fazla koyu gelmedi bana hem diğerlerine göre daha güzel duruyor. Sana çok koyu olursa bile hafif silince bile hoş renk bırakır gibi geldi.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
evett ama kendin deneyerek karar vermek en sağlıklısı olurr örneğin takılarda kendine en çok gümüş renkleri mi yakıştırıyorsun altını mı? biraz deneme yanılma ile bulunuyor, kendine yakışan renklerden de yola çıkabilirsin. Ayrıca romand'in diğer serilerine de bakmanı öneririm koyu olucağından endişeliysen, daha temel bir renk alıp kendin rengin opaklığını belirlersin tint formlarında oldukları için kat kat sürsen bile ağırlaşmadan dudakta duruyolarr 🙂
Ay gümüşü de altını da çok seviyorum kendimde aslında, şimdi daha da kararsızlaştım. ldjgşdfig teşekkür ediyorum ama bu konuda biraz araştırma yapacağım lcghfghkl
Romand'ın ürünleri müthiş bu arada ya... Diğerlerine de bakayım, ben markayı yeni keşfettim de.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Çok fazla koyu gelmedi bana hem diğerlerine göre daha güzel duruyor. Sana çok koyu olursa bile hafif silince bile hoş renk bırakır gibi geldi.
Teşekkür ediyorum balımm değerlendiricem 🥺 🥺

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
nötr de olabilirsinn ahshasdh bu cilt altonunun sonu gelmiyor.. youtubedan istediğin serinin swatchlarını izleyebilirsin aslındaa daha gerçekçi bir şekilde bakarsın renklere, tam bu fotolarda oldukları gibi durmuyolar daha açık oluyolar genelde hattaaa buraya koyayım linkini bakıp ;
ingilizce altyazısı var en azından 🥲
Teşekkür ederiimmm hemen damlıyorum videoyaaa 💜 💜 💜

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Kayısı-şi seni görmüş biri olarak kendime söz hakkı veriyorum. Evet.
Bence Black Tea çok kullanışlı bir renk, iyi bir kalemle kombo yaparak renk tonuyla oynayabilirsin ve eğer ekrandaki gibiyse tenine de çok yakışır. Üstelik özellikle kına için çok uygun.
Rose Tea ise bence düğüne daha çok gidecek bir renk, bu renk de çok tatlı. Bu iki renk kesinlikle yakışır ama Earl Grey Tea öyle bir renk ki yakışana tam yakışacak yakışmayanı da tam bozacak tipte. Bu riske bence gerek yok özellikle de elinde zaten güzel 2 renk varken.
Bir da sanırım Mac profesyonel makyaj yapıyordu pandemi öncesi, düğün makyajı vs. ve kullanılan ürünleri de size veriyorlardı. Hijyen açısından böyle yapman mantıklı olur gibi, belki zaten biliyorsundur.
Çok teşekkür ederim Cikletimmm. 💜 Ben de MAC'i bi düşündüm ama para konusu gözümü korkuttu. dgjdgşkl Hayırlısı diyeceğim o yüzden.
Reel arkadaşlarım da Black Tea kına, Rose Tea düğün için dediler, baya aklıma yattı gibi. O yüzden seninki de onaylı bi yorum oldu. kldfgdşg Teşekkür ediyorum yeniden. 💜💜

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Biraz ruju araştırdım ben sanırım pek emin değilim dudak duruşu bana yapay geldi ( Bu fotoğraflarda baya iyi duruyor ama ) sanki pazardan alınan ruj gibi eğer başka markaları da düşünüyorsan onları da göz gezdirebilirsin

Maybelline rujları güzel mesela
color sensational rujları güzel oluyor
Super Stay 24 saat kalıcı rujlarda

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ay buradan görüş veren tüm ballı lokumlarıma kocaman teşekkür ediyorum. Ancak alışverişlerim ikinci bir emre kadar durduruldu, zira evime avize aldığım için kart limitlerim doldu. LKHJDSLKGŞDLGFLŞ
Eğer borçsuz güneşli bir gün görürsem o zaman alacağım bunlardan... Teşekkürler. 🥲