Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sbs Gayo Daejon Coverları

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,508
Konu sbs iken Ten'in düşüşünü gören var mı?? Wendy de sbs programında düştü diye hatırlıyorum ve böyle bir olayın benzerini yaşanması beni şaşırttı. Kadro iyi falan diyordum ama mamadan bile beterdi sbs bu yıl
Hiç akıllanmıyor SBS ...

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Yeonjunu izleyecektim merak etmiştim unutmuşum, bu konuyu açman sayesinde hatırladım tatlım🧸

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Zaten canlı değil yani bari live-ar ları düzgün secselerdi aespa nın sahnesini harcamalar bildiğin onun dışında hepsi güzeldi ama keşke yuna pop söyleseydi

marin

Trainee
Tepki
639
Nasıl Yuna ve Yeonjun’a ortak performans yaptırmazlar ama ya 😭😭😭 O You&Me çift dansını yapsalardı yer yerinden oynardı. Günlerce konuşulacak malzemeyi ellerinin tersiyle ittiler. Çok sinirime dokundu. İkisi de çok iyi cover yapmışlar bu arada. Hiç emanet durmamış şarkılar. Kendi solo sahneleri gibi izlettirdiler.
aespa cover sahnesine çok yükselmiştim ama hayal kırıklığına uğradım. Çünkü çok düşük tonla söyletmişler şarkıyı kızlara. Şarkının orijinalinde güçlü ve keskin bir vokal tekniği var. Winter çok cansız bir giriş yaptı ve devamı da öyleydi. aespa özelinde söylemiyorum genel olarak playback sahnelerin enerjisi geçmiyor bana. Bence söyleyen kişiler de o enerjiyi yakalayamıyor.
Çaylak erkek gruplarının ortak sahnesi de boştu. Geçen yıl kız gruplarının yılıydı. Bu yıl erkek gruplarının… Yalnız hangisine bakacağımı şaşırdım. Umarım fancam gelir 🙏

Ü

Üye silindi 187

Konu sbs iken Ten'in düşüşünü gören var mı?? Wendy de sbs programında düştü diye hatırlıyorum ve böyle bir olayın benzerini yaşanması beni şaşırttı. Kadro iyi falan diyordum ama mamadan bile beterdi sbs bu yıl
Durumu nasıl?