Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sechan Waterbomb 💧🔥

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
sechan bugün tokyo'daki waterbomb festivaline katıldı ve albüm sarkılarının yanında solo sarkılarını da söylediler sehun ilk defa on me'yi chanyeol da ilk defa nothin'i canlı söyledi hepsi cok güzeldi 😭

bu on me performansı

bu nothin performans ( bunun koreografisi bile varmıs ya sok oldu herkes)

we young

rodeo station (bu sarkıya da performanslarına da bayılıyorum )

just us 2

what a life

1 billion view

bonus

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
sechan görmek güzel de bu warerbomb festivalleri baya sıkıntı ya. bence hiç gerek yok

Tepki
1,364
sechan bugün tokyo'daki waterbomb festivaline katıldı ve albüm sarkılarının yanında solo sarkılarını da söylediler sehun ilk defa on me'yi chanyeol da ilk defa nothin'i canlı söyledi hepsi cok güzeldi 😭

bu on me performansı

bu nothin performans ( bunun koreografisi bile varmıs ya sok oldu herkes)

we young

rodeo station (bu sarkıya da performanslarına da bayılıyorum )

just us 2

what a life

1 billion view

bonus
Muhteşem ikisi de 😍. Bayıldım🥰. Sahnede çok iyiler, mikrofondan korkmuyorlar, kalabalığı coşturuyorlar. Aldıkları vokal eğitiminin meyvelerini de almışlar. Ses rengini beğenirsiniz beğenmezseniz ama Sehun de oldukça yeterli bir idol. Chanyeol zaten iyiydi genelde.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Muhteşem ikisi de 😍. Bayıldım🥰. Sahnede çok iyiler, mikrofondan korkmuyorlar, kalabalığı coşturuyorlar. Aldıkları vokal eğitiminin meyvelerini de almışlar. Ses rengini beğenirsiniz beğenmezseniz ama Sehun de oldukça yeterli bir idol. Chanyeol zaten iyiydi genelde.
ikisi de sahnede extra mutlu oluyo ya chanyeol bugün ordan oraya kosturup durdu cok tatlıydı 🥹