Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Secretly, Greatly

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100

Çok küçükken izlediğim ve nasıl denk geldiğimi hatırlamadığım harika bir film önerisiyle geldim. Geçenlerde durduk yere aklıma geldi birden ve açıp tekrar izlemek istedim. Zamanında beni hüngür hüngür ağlatmıştı kendileri.

Kadro inanılmaz zaten ama başroller... Ah, o başroller... Kim Soohyun, Lee Hyunwoo ve Park Kiwoong. Bu beyefendilerin hepsi Kuzey Kore ajanı ve Güney Kore'de gizli görevdeler. Soohyun köyün delisi taklidi yapıyor, Hyunwoo liseli bir genç taklidi yapıyor ve Kiwoong da rock şarkıcısı (?) taklidi yapıyor. Kuzey Kore'deki yetkililerden gelen yeni görevler üzerine bu üçlünün aksiyon dolu süreci de başlamış oluyor. Daha fazla detay verirsem aşırı spoiler veririm korkusuyla çok da detaya girmiyorum ama sonunda hüngür hüngür ağladım gerçekten, çok iyi bir film. 🥺

NOT: Az önce edindiğim bir bilgiye göre kendisi webtoon tabanlı bir filmmiş. Sanırım webtoon halinin Türkçe çevirisi yok ama duyanınız/bileniniz/okuyanınız varsa ben de bir dal çeviri alabilirim, çok iyi olur. KJDLFGLFKL

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Merak ettim bakıcam gidem de izliyem konusu güzel görünüyor. 🙈
Teşekkürler kayısı 😯😌
Rica ederim efenim. 💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bugün ne izleyeceğim belli oldu teşekkür ederim bayağı ilgi çekici. Umarım mahalledekiler deli olmadığını öğrenirler skalsffa
Spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum şu an. klfjgdgfk Ve rica ederiim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu filmi galiba izliyordum sonra bir şey oldu ismini falan da unutunca devamına bakamamıştım sanki.Şu an sayenizde filmin ismini öğrenmiş oldum efendim.💫
Bugün de dünyayı güzelleştirmek için bir şeyler yaptık diyelim sdlkgjşfkhi

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Yeni bitirdim anlık çok sinirli ve üzgünüm
Yahu adamı 24 yaşına kadar eğitirken size anama sahip çıkın diyorsa tek çözüm annesini öldürmek mi? Ne bekliyorsunuz? Annem öldüyse o zaman geriye bir tek ülkem kalıyor demesini mi? Kim Soo-hyun gerçekten çok iyiydi. Deli rolünü bu kadar iyi oynadığına kendisi bile şaşırmıştır diye düşünüyorum. En çok da mahallenin ortasına çocukların gözü önünde s--ması sahnesine koptum. Çocuklar da deccal gibiydi. Hak ettiler bir miktar hahsffdfs Park Ki-Woong'a ve karakterine de saygı duydum. Ülkem için ben saçımı o renge boyatır mıydım bilemiyorum. Bizden anneyle mutlu bir kavuşma sahnesini çok gören set ve kurgu ekibinin de şahıslarına selamlarımı iletiyorum. Bir de annenin duygusal sahnesini koymuşlar abv ağlamamak için zor tuttum kendimi. Ayrıca konudan konuya atlıyorum ama kavgalı dövüşlü filmlerde çok sıkılırım normalde ama bu filmdekiler özellikle hoşuma gitti. Ne olduğunu görebildiğim için sanırım. Donggu'un komutanıyla olan dövüş sahneleri 🤌🤌
Neyse çok tatlı bir filmdi. Tam aile/arkadaşlar ile izlemelik. Çok teşekkür ederim önerin için yoksa hiç haberim olmazdı. Kore filmleri izlemiyorum pek.
Tam olarak düşüncelerimi yazmışsın. KLDJFGŞLKG Benim de favori sahnelerimden biri o malum sahneydi.. Çocuklar kesinlikle hak etmişti. LHJGFKLJGŞHKŞGKL Kiwoong'u da daha önce tanımıyordum ama bu filmdeki oyunculuğuna vs hayran kalmıştım. Hepsi harikaydı gerçi, özellikle Soohyun. 💜 Beğenmene de çok sevindim. 🥺💜 Ben Kore filmi çok izlemem ama izlediğim birkaç tanesinden de hiç pişman olmadım sanırım. Belki de biraz daha şans vermemiz gerekiyordur. 🥲

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Hayırrr ben onu izlemedim bile film kapağını görünce fkğeöcşv
İnnnnanılmaz harika film ama bazı sahneleri WOOOWWW dedirtebilir, her anına hazırlıklı olman lazım. LKJBŞLDGF

Bİ DE REŞİT DEĞİLSEN SAKIN İZLEME DURDUK YERE SUÇ İŞLEMİŞ OLMAYAYIM KJSGŞLFKGŞ

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Bu filmin komedisi tam komedi deli taklidi yaptığı yerlerde ölmüştüm 😂😂😂 son sahne hala zihnimde yaşıyor 🥺
Bu ikili running man e de katılmıştı üyelerin modunda olduğu eğlencenin top yaptığı süper komik bölümdü ağlamanın arkasına gülmek isterseniz tavsiye ederim 😂😂😂
147. Bölüm

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Bu filmin komedisi tam komedi deli taklidi yaptığı yerlerde ölmüştüm 😂😂😂 son sahne hala zihnimde yaşıyor 🥺
Bu ikili running man e de katılmıştı üyelerin modunda olduğu eğlencenin top yaptığı süper komik bölümdü ağlamanın arkasına gülmek isterseniz tavsiye ederim 😂😂😂
147. Bölüm
Ay video açılmıyor ama bulup izleyeceğim çok teşekkür ederiiimm 🥺 💜