Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Şehrinizi Bunlar Istila Etse Ne Yapardınız

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
önlerine atlayıp ilk beni yemeleri için uğraşırdım :LOL: . bunlar elektrik hatlarını da koparır o gövdeleriyle, iletişim de yiyecek de gidince napayım öyle hayatı. bir kere şehri ele geçirecek kadar piyasaya çıktılarsa geçmiş olsun zaten. bir de oradan oraya sersefil kaçıp kendimi yorup dizi sezonunu uzatamam:cautious:

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Artık onların şehri olur
EVET CŞDÖFLEŞVŞEE
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

önlerine atlayıp ilk beni yemeleri için uğraşırdım :LOL: . bunlar elektrik hatlarını da koparır o gövdeleriyle, iletişim de yiyecek de gidince napayım öyle hayatı. bir kere şehri ele geçirecek kadar piyasaya çıktılarsa geçmiş olsun zaten. bir de oradan oraya sersefil kaçıp kendimi yorup dizi sezonunu uzatamam:cautious:
bi marketin içine girip kepenkleri vs kapatsak aslında uzun süre yaşarız gibi de o da zor işte

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
EVET CŞDÖFLEŞVŞEE
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bi marketin içine girip kepenkleri vs kapatsak aslında uzun süre yaşarız gibi de o da zor işte

evet bir tanesini kuyruğu, marketin bulunduğu binaya çarpar da bina yıkılmazsa üzerine sığınak taktiği iyi fikir tabi:LOL: neden olmasın:D