Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Sektordeki En Prob Kadın Grup Sizce Kim ?

romo

Trainee
Tepki
217
aoa nasıl aklandı ya en son mina ve jimin birbirinden özür dilediğini hatırlıyorum ama kesinlikle grupta zorbalık vardı yoksa neden onca kargaşa çıksın aklandı dediğin nedir mina nın erkek arkadaş olayları mı
jimin herkesin önünde özür diledi zorbalık yaptığını kendisi söyledi ve diğer üyeler olaya seyirci kalığı için eleştiri almıstı özellikle seolhyun
nasıl aklandıklarını açıklayabilirmisin acaba bişeylerimi kaçırdım
Valla keşke sağlam kaynak bulabilsem hatırladığımı söylicem ama özetle olay zorbalık değildi jimin sadece biraz sert davranmış gibi algılamış bazı şeyleri mina, onları abartmış. Aoa üyelerinin hiç alakası yok zaten. Lee hyori jimin’in sığınabildiği ilk kişilerden biriydi bu olaylarda ona ithafen u go girl’ü falan coverladı hatta

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
aoa nasıl aklandı ya en son mina ve jimin birbirinden özür dilediğini hatırlıyorum ama kesinlikle grupta zorbalık vardı yoksa neden onca kargaşa çıksın aklandı dediğin nedir mina nın erkek arkadaş olayları mı
jimin herkesin önünde özür diledi zorbalık yaptığını kendisi söyledi ve diğer üyeler olaya seyirci kalığı için eleştiri almıstı özellikle seolhyun
nasıl aklandıklarını açıklayabilirmisin acaba bişeylerimi kaçırdım
Benim hatırladığım gerçekten Jimin, Mina'ya zorbalık yaptı daha sonra pişman olup özür diledi ve Mina kabul etti. Daha sonra üstüne gitti Jimin'in ve bazı şeyleri 'uydurdu' sanırım kafasından çünkü daha sonra yaptiği açıklamalar çok mantıklı değildi.
Burada Jimin tabiki hatalı lider olmasına rağmen yaptıkları asla basit bir şey değil ama Mina da masum değil gibi 🧐
Üyeler de ayrı bir şeydi bence Seolhyun, Jimin'i koruduğu için baya linç yemişti sonra ortadan kayboldu
Jimin de en son bir şirket ile anlaşma imzalamıştı dönecekti ses seda yok 🤷‍♀️

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Hyolyn ya. Çok zorbalık haberi çıktı ama sürekli bir anda kapatilip hiç konuşulmamaya başlıyor. O kadının durumunu bir anlamadım gitti. O yüzden hakkında asla iyi hissedemiyorum. Kötü mü iyi mi. Her şeyi meçhul
Çok haklısın yaa
Hyolyn in kariyer yönetimi kimdeyse tebrik etmek gerek.🤦‍♀️ Bu kadar göz önünde bir üye olup arkası bu kadar sağlam toplanan idol nadirdir 👏

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
mina ya masum demiyorum zaten ki zaten her şey ortaya çıktı herkes mina nın yanında yer aldı sonra mina aşırı dengesiz davranışlarda bulundu yaptığı açıklamalar filan hatta bir ara intihara kalkıştı bu yüzden bence ama bence psikolojisi bozulmustu o davranısların tek mantıklı açıklması bu olması lazım
jimin hiç ama hiç haklı ve masum bir yanı yoktu kim ne derse desin aynı şekilde diğer üyelerinde sessiz kalması da ayrı bir olay ama dediğim gibi mina da aşırı dengesiz
Kesinlikle elini kestiği fotoğrafi instagrama atması, intihar etmeye çalışması şirketin eve hemşire gönderme falan hiç iyi değildi

nasıl unuturum meshur bighit tek kız grubu olan GLAM ya adamlar bir daha tövbe etti bunlardan sonra kız grubu çıkarmamaya
Ve o aktörün hala sektörde olması ayrı bir olay resmen karısını aldattı ama gidip çocuk bile yaptı 🤦‍♀️

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Hayır yani Korelilerin ultra sevdiği bir isim de değil. Nasıl normal bir şekilde devam ediyor anlayamıyorum. Bir anda tüm haberler puf oluyor kimsede hatırlamıyor
Evet halk çok sevmiyor zaten skandallara tepkinin durağan kalma sebeplerinden biri bu bence. Korede çok ünlüysen ya ölümüne destek görür yada linç yersin.
Bi iu değil belki ya da soloları tutmuyor ama grup içindeyken en aktif ve en sevilen üyeydi. Programlarda seviliyordu şarkılarda en uzun partlar onundu.
Kendi solo aşkına grubu yaktı aynı başarıyı yakalayamayinca sistar diye geri döndü.
Millet bunları nasıl görmeyip sistar diye kadına kucak açıp dönüyor hala bilmiyorum. Haberlerin pyff olma olayı çok iyi bir yönetim bence. Direkt tepki toplamasına fırsat vermeden yok ediyorlar.

opia

Trainee
Tepki
127
Grup içi zorbalık konusundan bakarsam eğer MISS A diyebilirim, Suzy'e yapılanları ne çabuk unuttunuz? Sektördeki sosyal mesafe kavramını çıkartan grup oldular.

opia

Trainee
Tepki
127
Aaaa onu bilmiyorum bak anlatır mısın? Ya da bakabileceğim kaynak var mı??
Suzy, diğer üyelere kıyasla şirkete geç katıldı ve MISS A'in grup düzeni vs belliyken birden JYP onu gruba ekledi. Üyeler de istememişler, staj yapmadı ve aniden gruba alındı diye problematik davranışlarını belli ediyorlardı programlarda vs. Sözleşmenin bittiği dönem Suzy'i resmî olarak aralarından attılar diyebiliriz.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
haber makalesini bulamıyorum ama benim içimdeki mamamoo nefreti yıllar sonra bile dinmiyor bu olay yüzünden

bir fanmeetingde
erkek sanatçı kız arkadaşına şiddet içerikli yazı yazmış onu söylemişlerdi. kadın yıllardır tedavi görüyor ve depresyon yaşıyor
mamamoo'nun bunu söylemesi sonrasında kadın ve solar bir programda denk geliyor
kadın pekçok defa intihara kalkıştığını ve mamamoo'nun gündem yapması yüzünden tetiklendiğini intihara kalkıştığını söylüyor
solar ise kadına baka baka gülüyor
Ay inanmıyorum cidden nasıl gülebilirler kişilikleri rezalet. Onların yerine ben utandım.