Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Selam Ben Domuzcuk🐷

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,302

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,302
Acı bir gerçek söyleyeyim mi sana?
Bence kimse gerçekte kim olduğunla o kadar da ilgilenmiyor. Üst üste yapılan troller ile artık ****** çıkardınız.
Oh sonunda bunu birisi söyledi.Yemin ederim sadece mesaj sayım artsın diye yaziyorum.Yoksa umrumda deil kim kimmiş.

Konu Sahibi
Domuzcuk🐷

Domuzcuk🐷

Trainee
Tepki
21
Bu kadar sert olacağınızı düşünmezdim sıradan bir trolum kötü bir şey de yapmadım kimseye hakkat etmedim neden böyle yaptınız söylemiyorum kim olduğumu iyi günler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Normalde olsa gülüp geçersiniz bu tarz şeyler demeniz fazla kırıcı

Görüşürüz diğer hesabıma giriyorum artık

Konu Sahibi
Domuzcuk🐷

Domuzcuk🐷

Trainee
Tepki
21
Kimseye kötülük yapmadım moralim o kadar bozuldu ki anlatamam böyle olacağını düşünmemiştim bir daha gelmem bu hesapla merak etmeyin

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,858
Bu kadar sert olacağınızı düşünmezdim sıradan bir trolum kötü bir şey de yapmadım kimseye hakkat etmedim neden böyle yaptınız söylemiyorum kim olduğumu iyi günler.

Normalde olsa gülüp geçersiniz bu tarz şeyler demeniz fazla kırıcı
ya altı üstü kim olduğunu söyleyecektin ne bu tavırlar ya gerçekten çocuk musun sen ilgiye falan mı ihtiyacın var kim olduğunu söylemiyormuşsun aman ne üzücü ne yaparız biz şimdi hemen bu şifreyi çözmemiz lazım hayır iki saate unutulur zaten kim olup olmadığının merak konusu o yüzden fazla şansını zorlamaya gerek yok derim ha benim merak ettiğim doğru ama çokta umrumda değil açıklamazsan açıklama açıklamak isteseydin açıklardın zaten

Konu Sahibi
Domuzcuk🐷

Domuzcuk🐷

Trainee
Tepki
21
ya altı üstü kim olduğunu söyleyecektin ne bu tavırlar ya gerçekten çocuk musun sen ilgiye falan mı ihtiyacın var kim olduğunu söylemiyormuşsun aman ne üzücü ne yaparız biz şimdi hemen bu şifreyi çözmemiz lazım hayır iki saate unutulur zaten kim olup olmadığının merak konusu o yüzden fazla şansını zorlamaya gerek yok derim ha benim merak ettiğim doğru ama çokta umrumda değil açıklamazsan açıklama açıklamak isteseydin açıklardın zaten
Çok garip siniz bu gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...