Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sınıfın Nesiyim?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
Böyle bir akım vardı bir ara. Ana ekran, kilit ekranı, Pinterest ana ekranı ve dinlediğimiz son şarkıya göre sınıfın nesi olduğumuzu tahmin ediyoruz. Siz de yazabilirsiniz, tahmin etmeye çalışırız nesisiniz ya da nesi olurdunuz. Ben başlıyorum. (Pinterest yoksa galerinizdeki son fotoğrafı atabilirsiniz)

Ana ekranım: Screenshot_20231118_200736.jpg

Kilit ekranım: Screenshot_20231118_200744.jpg

Pinterest ana ekranım: Screenshot_20231118_200638_com.pinterest.jpg

Dinlediğim son şarkı:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Böyle bir akım vardı bir ara. Ana ekran, kilit ekranı, Pinterest ana ekranı ve dinlediğimiz son şarkıya göre sınıfın nesi olduğumuzu tahmin ediyoruz. Siz de yazabilirsiniz, tahmin etmeye çalışırız nesisiniz ya da nesi olurdunuz. Ben başlıyorum. (Pinterest yoksa galerinizdeki son fotoğrafı atabilirsiniz)

Ana ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18605

Kilit ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18606

Pinterest ana ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18607

Dinlediğim son şarkı:
Sanki sınıfın stray kids stanisin ama tam emin olamadım🤔GSJQBSKNQE

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
sinifin, kulaklikla arkada oturup muhabbetlere pek katilmayan ama her seyden haberi olan kizisin💁‍♀️

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
Sanki sınıfın stray kids stanisin ama tam emin olamadım🤔GSJQBSKNQE
Yok yanlış anlamışsın Stray Kids ile benim alakam bile yok. Ben Gidle stanliyorum. Biasım da Park Jimin aşkım 😍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sinifin, kulaklikla arkada oturup muhabbetlere pek katilmayan ama her seyden haberi olan kizisin💁‍♀️
En önden ikinci sırada oturuyorum desem. Kulaklığım da bozuk yazık bana 😭

Bence sen sınıfın çok popüler olmayan ama yine de hem öğretmenler hem öğrenciler tarafından sevilen çalışkan kizisin
Valla hiç popüler değilim. Hocalar neyse de sınıftakiler beni seviyor mu bilemedim lbcablcacbmmbac o kadar feministlik sunumu yaptım şimdi erkolar nefret etmiştir 🙄

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,180
Galeride son foto Screenshot_2023_1118_170024.png Son şarkı
Diğer ikisini bulmaya üşendim galeride ama kilit ningning savage Era ana ekran da ae in konseptine yakın estetik bir şey

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Kilit ekranım Ekli dosyayı görüntüle 18621

Ana ekranım
Ekli dosyayı görüntüle 18622

Pinterest
Ekli dosyayı görüntüle 18623

Dinlediğim son şarkı
Aşkın Nur Yengi - Ayrılmam
Her şeyin o kadar uyumlu ki, çok hoş görünüyor. Bence bağımsız, kendi hâlinde, sessiz sakin birisin. Çoğunluk ne derse ona gideyim derdinde olduğunu düşünmüyorum, kendi fikirlerin var ve aklına fikrine yatmazsa değişmeyeceğini düşünüyorum. Bence konuşma dilin de çok düzenli, düşünerek konuşan bir izlenim aldım.

Kilit ekranım:
Ekli dosyayı görüntüle 18624

Ana ekranım:
Ekli dosyayı görüntüle 18625

Pinterest ana ekranım:
Ekli dosyayı görüntüle 18628

Spotify'da dinlediğim son şarkı:
Ben senin ortamlara çok kolay uyum sağlayabilen birisi olduğunu düşünüyorum. Sevdiğin şeylere bağlı ve korumacı olduğunu anladım, bence yani. Ortamda aniden hava değişse ya da konu sen bir şekilde konuya dahil olursun gibi. Bana kalırsa seninle arkadaş olmak çok eğlenceli olurdu, arkadaşlığınım çok keyif verici birisi olduğuna inanıyorum.

Son düzenleme:

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398

Ana ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18605

Kilit ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18606

Pinterest ana ekranım: Ekli dosyayı görüntüle 18607

Dinlediğim son şarkı:
Benim için profil olarak kullandığın Jisung ile benzer bir vibe taşıyorsun. Ortada sessizlik olsa ve çevrendekiler arkadaş grubun olsa çok dayanamaz konuşacak bir konu açarsın gibi. Ben senin de uyumlu, enerjik birisi olduğunu düşünüyorum. Espri yeteneğinin olduğuna inanıyorum. Arkadaşların için her şeyi yapacak bir tarafın olduğuna da inanıyorum. Yanındaki insanlar şanslı, çok sıkılmazlar.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
Benim için profil olarak kullandığın Jisung ile benzer bir vibe taşıyorsun. Ortada sessizlik olsa ve çevrendekiler arkadaş grubun olsa çok dayanamaz konuşacak bir konu açarsın gibi. Ben senin de uyumlu, enerjik birisi olduğunu düşünüyorum. Espri yeteneğinin olduğuna inanıyorum. Arkadaşların için her şeyi yapacak bir tarafın olduğuna da inanıyorum. Yanındaki insanlar şanslı, çok sıkılmazlar.
Yazdıkların için sağ ol, ben de Jisung da buna çok sevindik 😎 fakat espri yeteneğim eksilerde 😭 esprilerimi duysan ağlardın

9176dbf56815e08e966e0defd1547410.jpg