Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sm Calısanlarının Sorumsuzluğu

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
"Exo'nun Merdiveninde Dünya Seyahati" 4.sezonunun yeni yayınlanan bölümünde chanyeol'u gözleri kapalı bir sekilde hicbir güvenlik önlemi alınmadan terasın ortasına koymuslar ve orda hicbir calısan yokmus bu cekimi dronela yapmıslar. Cok büyük bir sorumsuzluk var ortada ya hızlı hareket edip düsseydi ordan ne yapıcaklardı mesela? hadi kulaklık var ordan iletisim sağlıyolar diyelim ama yine de cok tehlikeli ya izlerken korktum resmen yanına bir tane calısan koymamaları sacmalık

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Başlığı okuyunca SM yine bı saçmalık yapmış diyecektim ama bu kadarı çok fazla ne bı güvenlik önlemi ne bı personel bu nasıl iş .

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ben programı izlemedim henüz. O yüzden önünde arkasında ne oldu chanyeola seni terasa çıkaracağız dediler mi bilmiyorum. Eğer bilgilendirme olmadıysa bu konuda çok çok tehlikeli. Çünkü Chanyeol çok hiperaktif birisi. Sağı solu pek belli olmaz durup dururken koşmak istese ya da dediğin gibi hızlı hareket etse kulaklıkta ki yönlendirme işe yarayamadan felaket yaşanır. İnsan hayatı şaka değil.
Yüksekten korkarım zaten. Şu video çok rahatsız etti beni her açıdan
ben de henüz tamamını izlemedim eğer önceden bilgi verilmisse bile yanına bir tane calısan olması gerekirdi ya bina öyle alcak da değil dengesini kaybedip düsse sakat bile kalabilirdi..

Tepki
1,364
ben de henüz tamamını izlemedim eğer önceden bilgi verilmisse bile yanına bir tane calısan olması gerekirdi ya bina öyle alcak da değil dengesini kaybedip düsse sakat bile kalabilirdi..
Terasta korkuluk olmaması bir kere büyük saçmalık. Yanımda çalışanlar olsa bile gözü kapalı bir şekilde öyle bir yere çıkarmamaları gerekir. İnsanlık hali birden bir şeyden korkup irkilse ve ani hareketler yapsa büyük bir kaza geçirebilir insan. Bu tür kazalar çoğunlukla anlık olur, daha ne olduğunu anlayamadan insan kendisini yerde bulur. Ya ben kafamda çok felaket senaryosu kuruyorum ve olayı abartıyorum yada bazı insanlar çok rahat ve düşüncesiz.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Terasta korkuluk olmaması bir kere büyük saçmalık. Yanımda çalışanlar olsa bile gözü kapalı bir şekilde öyle bir yere çıkarmamaları gerekir. İnsanlık hali birden bir şeyden korkup irkilse ve ani hareketler yapsa büyük bir kaza geçirebilir insan. Bu tür kazalar çoğunlukla anlık olur, daha ne olduğunu anlayamadan insan kendisini yerde bulur. Ya ben kafamda çok felaket senaryosu kuruyorum ve olayı abartıyorum yada bazı insanlar çok rahat ve düşüncesiz.
valla kafada kurulucak bir durum yok dediğin gibi bu kazalar anlık gelisir her türlü önlem almaları gerekirdi ya da daha güvenli bir ortamda bunu cekmeleri gerekirdi ama ordaki görevlilerin cok da umrunda değilmis demek ki 😶

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bu sorumsuzluk bile değil daha farklı bir şey. Hadi çatıya çıkartırsın ama gözleri bağlı olmaz. Ya da gözleri bağlı olacaksa yanında biri olur elinden tutup yönlendirir. Hadi yanında da biri olmayacak diyelim o zaman kenarlarında boyundan çok daha uzun sağlam korkuluk tarzı bir şey olur yaklaşınca düşme tehlikesi olmaz. İnsanların denge merkezinden biri de gözleri. Gözleri tam kapalıyken dengesi bozulabilir ayağı bir şeylere takılabilir çok tehlikeli iş bunlar.