Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Son Exosal Gelismeler

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
"the first snow" melon 24 hits listesinde 10.sıraya yerleserek yeni zirvesine ulastı ve su anda ilk 10'da yer alan tek erkek grubu sarkısı.
ayrıca exo melonda ilk 10'da yer alan 6.erkek grubu oldu 🥳
inbound2585846949398278700.jpg

aynı sekilde kyungsoo'nun expectation albümünün yan parcası olan "i do" melon top 100 listesinde 20.sıraya yerleserek yeni zirvesine ulastı 🥳🥳🥳
inbound5100219302874033726.jpg

minseok dün fanlarla baloncuk konusmasında lütfen cbx'i dört gözle bekleyin dediği icin seneye cbx comeback gelme ihtimalinin cok yüksek olduğunu düsünüyoruz 😭 ayrıca kendi solo albümü icin de hazırlık yaptığını söyledi 2024 simdiden cok heyecanlı gecicek bizim icin 🥹🥳

exo bugün Top Ten Awards'da " En iyi global sanatcı" ve "Amerika'daki en iyi sanatcı" ödüllerini kazanmıs 🥳 ödülleri junmyeon teslim almıs hepsini cok tebrik ediyorumm 🥹🥳 inbound6214430593465272765.jpg inbound6305866824462902646.jpg

yixing first snow challenge'a katılmıs (keske diğer üyeler de katılsa)
ayrıca videonun altına " We are one exo saranghaja" yazan fana da cevap olarak "EXO en iyisi" demis. inbound1714845178811029270.jpg

Kyungsoo doğum günü partisi yapıcakmıs 🥳

Chanyeol 24 aralık'da Vietnam'daki kpop festivaline katılacak 🥳 23 aralık'da da Minseok ve Jongdae katılıyo 🥹

Chanyeol'un köpeği Zzar'la olan Gediao Magazine cekimleri yayınlandı 🔥 inbound6872250758460440239.jpg

inbound645909804730041232.jpg

Baekhyun'un Colde'un 9-10 aralık'daki konserine katılacağı düsünülüyo 🤔

simdilik bu kadarrr exolar ins kıs uykusunda kalkar da first snow challenge'a katılır artık idoller de buna katılmaya basladı kıskanclıktan catlıyorum 😭

Tepki
1,364
"the first snow" melon 24 hits listesinde 10.sıraya yerleserek yeni zirvesine ulastı ve su anda ilk 10'da yer alan tek erkek grubu sarkısı.
Ekli dosyayı görüntüle 19502

aynı sekilde kyungsoo'nun expectation albümünün yan parcası olan "i do" melon top 100 listesinde 20.sıraya yerleserek yeni zirvesine ulastı 🥳🥳🥳
Ekli dosyayı görüntüle 19503

minseok dün fanlarla baloncuk konusmasında lütfen cbx'i dört gözle bekleyin dediği icin seneye cbx comeback gelme ihtimalinin cok yüksek olduğunu düsünüyoruz 😭 ayrıca kendi solo albümü icin de hazırlık yaptığını söyledi 2024 simdiden cok heyecanlı gecicek bizim icin 🥹🥳

exo bugün Top Ten Awards'da " En iyi global sanatcı" ve "Amerika'daki en iyi sanatcı" ödüllerini kazanmıs 🥳 ödülleri junmyeon teslim almıs hepsini cok tebrik ediyorumm 🥹🥳 Ekli dosyayı görüntüle 19504 Ekli dosyayı görüntüle 19505

ayrıca videonun altına " We are one exo saranghaja" yazan fana da cevap olarak "EXO en iyisi" demis. Ekli dosyayı görüntüle 19506

Chanyeol 24 aralık'da Vietnam'daki kpop festivaline katılacak 🥳 23 aralık'da da Minseok ve Jongdae katılıyo 🥹

Chanyeol'un köpeği Zzar'la olan Gediao Magazine cekimleri yayınlandı 🔥 Ekli dosyayı görüntüle 19507

Ekli dosyayı görüntüle 19508

simdilik bu kadarrr exolar ins kıs uykusunda kalkar da first snow challenge'a katılır artık idoller de buna katılmaya basladı kıskanclıktan catlıyorum 😭
@erigom sen olmasan kimden haber alacağız biz. Forumdaki EXO haberlerinin çoğunu sen açtın. Kabuğuna çekilmiş EXOL'e haberlerinde her seferinde can veriyorsun. Keşke biz fanlar da EXO'ya can versek de bir First Snow challenge videosu alsak. Emeğin için teşekkürler. Seviliyorsun 🥰🥰
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kyungsoo ve EXO için seviniyorum. Hakettikleri değeri almaları çok güzel. Umarım diğer şarkılarının değeri de bu şarkılar gibi bilinir.

CBX geri dönüşünü de sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım gerçekleşir ve bize güzel şarkılar verirler. Tek tek aktif olmalarını görmek güzel olsa da birarada aktif oldukları günleri özlüyorum 😭

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
@@erigom sen olmasan kimden haber alacağız biz. Forumdaki EXO haberlerinin çoğunu sen açtın. Kabuğuna çekilmiş EXOL'e haberlerinde her seferinde can veriyorsun. Keşke biz fanlar da EXO'ya can versek de bir First Snow challenge videosu alsak. Emeğin için teşekkürler. Seviliyorsun 🥰🥰
yaaa cok mutlu etti bu yorum cok tesekkür ederimm 🥹 sen de seviliyosunn 😘 burda exollerin aktifliğini birazcık daha diri tutmaya calısıyorum exolar her ne kadar aktif olmasa da 🤧

CBX geri dönüşünü de sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım gerçekleşir ve bize güzel şarkılar verirler. Tek tek aktif olmalarını görmek güzel olsa da birarada aktif oldukları günleri özlüyorum 😭
ben hala blooming day albümünü dinliyorum ya harika bir albüm umarım bu gelicek olan da blooming day kalitesinde olur 🥹

Aaa bu aktif olmayan exo değil mi 🙄
Sabah sosyal medyada direk bunları gördüm 2024 tam da bizim yılımız olacak inşallah. Exonun şarkısını herkes sahiplendi bi exo sahiplenip video çekmedi bunlar tam dayaklık
ciddeeennnn exonun menajeri de videoları görüp beğenmis bari kollarından zorla tutup video cektirse bari bi ise yarar 🥲

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
kızlar cumartesi dugun varr hepsi katılacak muhtemelen, exodan guncel foto alıcaz ins

bi de kim cıkardı hala anlamadm ama 2024 icin herkes listeye exo cbi eklemis uyelerden biri mi dedi ben hic hatırlamıyorum. grup cbi gelecegini dusunmuyorum alt gruplar olarak aktif olacaklar bence

ve ben bu exo'nun gecti bizden hallerinden cok sıkıldım artık. tamam en dede sizsiniz challenge cekmeyi bilmiyosunuz tamam inandık
insanın azıcık hırsı olur 10 yıllık sarkınız top10a girmis ses seda yok. daha duzgun bi sey yapmadan emekli moduna gectiler ya inanılmaz
ay kimin düğünü var hic görmedim bunu

bi de kim cıkardı hala anlamadm ama 2024 icin herkes listeye exo cbi eklemis uyelerden biri mi dedi ben hic hatırlamıyorum. grup cbi gelecegini dusunmuyorum alt gruplar olarak aktif olacaklar bence
bi ara myeon sehunun üyeleri toplayıp seneye albüm cıkarmakla ilgili bi konusma yaptığını söylemisti ya belki insanlar o yüzden 2024'e exo cbi eklemistir

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
best menajerleri yongmininnn ahdhahsh (groovechaja) hepsi katılacak kesin, kai de katılır yuksek ihtimal, sarkı da soyleyecekler
ayyy sonunda topluca görücez 😭 jonginimi özledim

bu sehun bizi delirtmek mi istiyo acaba
sehun sen 2024'te yoksun
sen yoksun 2024'te sehun
senin kocanın evi yokkkk
ne zaman askere gidip gelecek bu cocuk abi
ay sürekli gitsin gitsin diyoruz ama ben kıyamıyorum 😭 gitmesin askere onun yerine nen gidim

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ekli dosyayı görüntüle 19502

Ekli dosyayı görüntüle 19503

exo bugün Top Ten Awards'da " En iyi global sanatcı" ve "Amerika'daki en iyi sanatcı" ödüllerini kazanmıs 🥳 ödülleri junmyeon teslim almıs hepsini cok tebrik ediyorumm 🥹🥳 Ekli dosyayı görüntüle 19504 Ekli dosyayı görüntüle 19505

ayrıca videonun altına " We are one exo saranghaja" yazan fana da cevap olarak "EXO en iyisi" demis. Ekli dosyayı görüntüle 19506

Chanyeol'un köpeği Zzar'la olan Gediao Magazine cekimleri yayınlandı 🔥 Ekli dosyayı görüntüle 19507

Ekli dosyayı görüntüle 19508

Cok guzel haberler her birinde heyecanlandim
Insallah 2024 exonun ,exo-l lerin ve forumdaslarimizin yili olur :)

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
swni gondermem. ikinci fandomunkiler sehununkini de yapsın dhadhahs
sehun 2024 ilk yarıya gitmemis olursa cinli oldugu soylentisine inanmaya baslicam birisi milliyetci sehuna iletirse sevinirm😜
ahn hyoseopun kanada vatandaslığı olduğu icin askerlikten muaf tutulmus ins sehun da yarı cinli cıkar da gitmez askere fkkxjskx

Cok guzel haberler her birinde heyecanlandim
Insallah 2024 exonun ,exo-l lerin ve forumdaslarimizin yili olur :)
ay insalla bizim yılımız olur 😭🫶🏻