Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Son Zamanlardaki Giysi Modası

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
AVvXsEitJ6-hTzFK0gR2NqSHAEITT-EEOVRXgxoVBpij0vjIerxQaw_6qaxlj5GSlZ7NKrNSH-Tc_ZlD5Dr-vEpyemibY0z6Vr3Y1sqMz-AKAlFUDrmjZAHxwsUZoQ0axeeEZSeKC5JAdgFUsbLPTm1vNbea9amcP0t6o9w75FRTO8KIYsMpZ3aP2Qrdjn3DsRA=s16000

"Son zamanlardaki kadın giyim modası"
Hepsi böyle görünüyor

AVvXsEi2VXYEhn0B9LL1l_j6vzEbWzpqkiELj4yDxE6YBZx1Eq2w81rHc2XmOw5iEO5Zag64QDyyBkEMpiFSvhreXT4Rnq2yPm46GZsRrYVpkEO3aAYRhzubyvfnD4bdV53tJ6wK_hMnCC3jPYYn1ynUlNWxVMOciGnafX3pE3kgMMbcMKZc_n4p5SLY6O9Y8fw=s16000

AVvXsEgjPgbtncJrQd6673eH-OIOnksi4qc_ovTsjWecnQzU9TSwfuJClqBDgtLp4h4nxBimXnOdeGF7OUHMCnGURwCgFyUJ-_e-b6z4Uo31ipzWB0Yqfa6QvqlF_s8EsuaOu9PX8R8gzIuNIE0l7KUErXthWmG4iVkFxT7l2BbmMOWKzaWpDQtMJE0xKaAhnHU=s16000

1. Crop topları bırakın artık... Üstlerin hepsi kısa

2. Göbeğimden dolayı bunları giyemiyorum ㅜㅜ Nasıl yiyip de göbekleri çıkmıyor?? Çok kıskanıyorum

3. Bunu giyemiyorum ama güzel duruyor ㅋㅋㅋㅋ Hoş

4. Üstlerin hepsi çok kısaㅋㅋ Bir domuzum bu yüzden sadece elbise giyebiliyorum

5. Cidden bütün üstler yarım artık

6. Altı seviyorum ama bu moda akımı kesinlikle diğer vücut tiplerini göz önünde bulundurmuyor

7. Ben seviyorum

8. Giysilerin çoğu çok kısa

9. Ben beğeniyorum açıkçası

10. Crop tişörtleri çok seviyorum

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Ben crop topları çok seviyorum bir de bol pantolon giyince 190 gibi oluyorum ama olsun
Skinny jeans modasını da geri istiyorum ama.
Son 10 kiloyu boşa vermedim
1.90 gibi mi oluyosun normal boyun kaç kii😭
skinny jeans çok az insana yakışıo bence dursun durduğu yerde dönmesin

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
1.90 gibi mi oluyosun normal boyun kaç kii😭
skinny jeans çok az insana yakışıo bence dursun durduğu yerde dönmesin
Ben skinny jeans seviyorum (erkekler lütfen giymesin) ama üstüne cropla güzel olmuyor. Oversize olması lazım üstün anca öyle güzel duruyor.

Elenor

Trainee
Tepki
120
kilosu olanlar giyemez mi yani ayrıca moda olup olmamasının ne önemi var herkes ne yaparsa onu yapmak zorunda mısınız
Kilosu olup kendine yakıştırıyorsa giysin banane ben kendime yakıştırmadığımı söyledim yalnız
Moda olup olmaması da benim için önemli
Git bi papatya çayı falan iç ya ne kadar görsem birilerine sataşıyosun şu forumda abla
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

175e 65 bayagi zayif duruyor zaten
55 daha iyi oldu ya daha güzel hissediyorum

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Kilosu olup kendine yakıştırıyorsa giysin banane ben kendime yakıştırmadığımı söyledim yalnız
Moda olup olmaması da benim için önemli
Git bi papatya çayı falan iç ya ne kadar görsem birilerine sataşıyosun şu forumda abla
papatya çayı tarlasına yatması gereken sen gibisin daha bugün gelmişsin başlamışsın yalakalığa :d

Elenor

Trainee
Tepki
120
papatya çayı tarlasına yatması gereken sen gibisin daha bugün gelmişsin başlamışsın yalakalığa :d
Abla iyi misin ya?
Kim kimle iyi anlaşsa fitne fesat gibi aniden ortaya çıkıp yalakalaaaar diye suçlamaya başlıyorsun
Forumu uzun süredir takip ediyorum bugün yazmaya karar verdim seni de iyi tanıyorum gördüm yazdıklarını zaten

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
giymek istediği halde modası geçti diye giymediğini söylemiş o yüzden soruyorum.
Ben sevmeyip de o zamanlar moda olduğu için giymek istedi diye anladım 🤔 Moda olup olmaması bence de önemli değil ama moda olan şeyleri bulmak daha kolay ya crop top moda diye her yerde var mesela düzgün tişört bulamıyorum artık :(

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Abla iyi misin ya?
Kim kimle iyi anlaşsa fitne fesat gibi aniden ortaya çıkıp yalakalaaaar diye suçlamaya başlıyorsun
Forumu uzun süredir takip ediyorum bugün yazmaya karar verdim seni de iyi tanıyorum gördüm yazdıklarını zaten
hiç belli değil birilerinin hesabı olduğun biliyo musun:d hayırdır olaylara ne hakimlik bu? normal bir cevap verdim saldırı moduna geçtin hangisisin acaba

Elenor

Trainee
Tepki
120
hiç belli değil birilerinin hesabı olduğun biliyo musun:d hayırdır olaylara ne hakimlik bu? normal bir cevap verdim saldırı moduna geçtin hangisisin acaba
Aboooo sen var ya ağır işsizmişsin bacım
Ben senin gibi 3-5 hesapla gelmem gerçekte de kim olduğumu bilen bilir öyle sürekli internette takılmama gerek yok çünkü
Kimsenin hesabı falan değilim biraz hayal dünyandan çık
Eğer ihtiyacın varsa sana çok iyi psikolog tavsiye edebilirim.
Yazman yeter ❤️❤️

Elenor

Trainee
Tepki
120
Kimsenin croplarıyla derdim yok inanın. Fakat normal boy bir şey aradığımda bulamıyorum. HERKES GİYECEK DİYE BİR ŞEY YOK. NORMAL BOY ARAMAKTAN YORULDUM YA.
Beymende boynerde falan çok güzel modeller var aslında ama avmdeki mağazalar aşırı kötü durumda hep aynı şeyler var

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Kimsenin croplarıyla derdim yok inanın. Fakat normal boy bir şey aradığımda bulamıyorum. HERKES GİYECEK DİYE BİR ŞEY YOK. NORMAL BOY ARAMAKTAN YORULDUM YA.
Ay bir de tişörtün yarısı yok ama fiyatı normal uzunlukta bir tişörtle aynı 🤦 Malzemeden çalan müteahhitler gibiler ya