Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Sonunda, Yg'ni̇n Yeni̇ Kız Grubu Bu Ay Çıkış Yapıyor

Hinata

Trainee
Tepki
37
AVvXsEigxRdDm9Zxfawdw4_XzJy7AuovdXPQbfAts1QNtxHwCGxRP8T-HG11dLE4HiZYkIpuFYtgLwrrBavOjfMo05WSB1y7Ae5-3B50BShacinpyu7QWg2oBMa2KW_vg96xNSdPBYlwO2FpKoUSd4B8Mm46t2jlg2mkTRfmCH3HR3F8hbJCjtIHgwe8BSUYM3Y=s16000

BABYMONSTER

Eylül ayında bir hip hop şarkısıyla çıkış yapacaklarına dair bir makale vardı (Ama bir başka makalede sonbahara kadar çıkış yapmayacakları yazıyordu, bu yüzden sadece çıktıklarında bileceğiz)

1. Baemon'u gerçekten dört gözle bekliyorum..
  2. 13 yaşında...?
  3. Daha hızlı gelin
  4. Yetenekli çocuklar çok olduğu için onları dört gözle bekliyorum
  5. Ahyeon ve Chiquita'yı bekliyorum
  6. Hepsi çok iyi şarkıcı!! Pharita ve Rora'yı çok seviyorum
  7. Ruka çok güzel
  8. Ahyeon-ah.... Seni özledim
  9. Sadece 3 Koreli üyeleri mi var? Bu grubun daha fazla yabancı üyesi olduğunu mu söylüyorsun?
  10. Ama ne kadar ertelerlerse etsinler, bu yıl çıkış yapacaklar değil mi? Lütfen Eylül'de çıkış yapın... ^^

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Blackpink'in büyüme hikayesinin sonuna geldik yg yeni bri grup çıkartıyorsa mutlaka eskisini gözden çıkartır.Grup zaten blackpink'in genişletilmiş versiyonu gibi bir kızın sesi aynı rose gibi hatta hardcore rose fanı kardeşim direkt o kızın fanı oldu sırf roseye benziyor diye,diğer bir kızın şarkı söylerken ki sesinin jennie'ye benzettim ahyeon sanırım adı ki tam bir ace üye,chiqita bildiğin lisa versiyon 2 ama lisa kadar yetenekli değil kusura bakmayın dansı iyi ancak ne rap var ne de ses var.Tayland halkı idollerine çok destek veriyor diye pharita'yı da almışlar bence grupta hiç parlayamayacak bir üye tarzı çok soft yaşı da küçük ne diye gruba aldılar anlamadım.Haram'ın sesini çok beğendim ama grupta yüksek nota yapıp kenara alınmaz umarım grup çok dans odaklı olacak gibi.Özetle blinklerin gönlünü fethedicek bir grup geliyor debutları çok başarılı geçer lakin ilerisini bilemem blackpink kadar başarılı olacaklarını sanmıyorum