Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soobin Eunchae Seunghan

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Simdi soobin eunchae bir seunghan basligini gordum de asiri alakasız bir uclu gibi geldiler. Aralarında hangisinin adını kapasam kim olduğunu tahmin edemezdim.

Soobin başka bir erkek grubu üyesiyle eunchae hakkında konustu dense asla aklıma seunghan değil grubu riize bile gelmez.

Seunghan bir erkek grubu üyesiyle yayında eunchaeden bahsetti dense yine aklıma assssla soobin gelmez.

Seunghan ve soobin yayında kadın bir idol hakkında konuştu dense aklıma asla eunchae gelmez. Belki yorumlarda lesserafim falan denir yunjin chaewon tahminleri gelir de eunchae asla gelmez.

Asiri alakasız geldiler, bana artık mesela dedikodu ya da tahmin sayfalarında bir erkek idolle baska bir erkek grubunun üyesi vs derlerse artık daha da karisacak kafam😭

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,482
Nerede okuduğumu hatırlayamıyorum da bi sektör çalışanının erkek idollerin en çok Eunchae ve NJ'in maknaesine ( ismini hatırlayamadım 😭) yürüdüğünü söylediği bi yazı okumuştum. Bu iki erkek idolden bağımsız bu arada yazdıklarım, ikisi hakkında da pek fikrim yok. Belki kamera arkasında sadece tanışıp arkadaş olmuşlardır üçü. Eunchae çabuk arkadaş edinebilecek canayakın bi kız izlenimi veriyor bana nedense.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Nerede okuduğumu hatırlayamıyorum da bi sektör çalışanının erkek idollerin en çok Eunchae ve NJ'in maknaesine ( ismini hatırlayamadım 😭) yürüdüğünü söylediği bi yazı okumuştum. Bu iki erkek idolden bağımsız bu arada yazdıklarım, ikisi hakkında da pek fikrim yok. Belki kamera arkasında sadece tanışıp arkadaş olmuşlardır üçü. Eunchae çabuk arkadaş edinebilecek canayakın bi kız izlenimi veriyor bana nedense.
İmdat gercekten. Tw eunchae zaten bebek demis de koreliler icin bebek olmayablr💀
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

iyi arkadaşlar edindim hepsi sırtımdan bıcakladı sözü bir insan olsa seung olurmuş

şantaj, iftira, hainlik, ihanet
Blogda biri benim dusmana ihtiyacim yok arkamda dag gibi arkadaslarim var yazmisHSKQJWK

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
nasil yani ya

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Olay o kadar karıştı ki ne doğru ne yanlış belli değil ama ben Seunghanin bunları aslında soobine dediği ve eunchaenin öylesine adının geçtiği kısma inanıyorum. En mantıklı bu geldi.
Ben de ceviri okudum oyle de adı gecmis diye bahsetmis fln dedim

Ben sadece eunchae ile yakın olduklarını anladım uri eunchae diyor çünkü. diğerlerini "yutdışıne gitmezsin, gezmezsin, dil bilmezsin" der gibi soobine saymış bence
Seunghan patlat bir olay daha ben arkandayım

Tepki
1,362
Biraz önce insta keşfetteyken bu videoya ratladım. Midem kalktı resmen. Japonlarda nasıl bir kafa yapısı var anlamıyorum. Adamlar p*** eğilimlerine öyle kılıflar uyduruyor ki şeytanın aklına gelmez valla. Çocuklardan ellerini, gözlerini çekemediler. Tamam bu .grenç eğilimlerin milleti olmaz ama en azından çoğu ülkede bunlar ciddi ciddi kınanıyor. Bu tarz öğeler kullanılan yapımlar çokça eleştiri alıyor. Ama Japonlar manga, anime, dizi, film derken illaki bunu normalleştirecek, makul gösterecek konularla servis ediyorlar insanlara. Adeta sinsice işliyorlar bu konuyu. Burada da kılıf adamın ölen eşi reenkarne olup geri gelmiş de, aslında evlenelim derken karısına diyormuş. Bak sen, ne kadar da sevimli ve masum oldu konu bu olunca. İşin kötüsü yorumlara bakınca bizimkilerin gözünde bile masum oluvermiş gerçekten. İnsanlar mı çok masum da kötüye yormuyor yoksa aslında kendilerine yapılmadıkça bu tarz şeylerden rahatsızlık mı duymuyor anlamıyorum artık.

Ana konuya pek değişmeyeceğim. Anime nasıldır, nasıl işlenmiştir bilmiyorum ama gördüklerimden hiç hoşlanmadım. Bu tarz şeyleri izlerken rahatsızlık duymayan, aksine bunu eğlenceli bulan insanlar umarım çevremde yoktur. Ne diyeyim?

Son düzenleme: