Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soojin Geri Döndü

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Instagram'da okul zamanlarındaki chat odasındaki konuşmalarını okumuştum. Bu kız kendisine zorbalık yapanlara karşılık vermiş. Masum birine bir şey yapmamış. Cube üstünde durmadan kızı şutladı. Sonradan ifşa oldu gerçekler.
grubunun en popüler üyesi diye duymuştum yazık olmuş cidden

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
bu kız zorbalarına zorbalık mı yaptı yoksa masumlara mı zorbalık yaptı bilen varsa açıklayabilir mi
Soojin dava açtı ve davanın sonucu karşı tarafın öyle anlayabileceği olaylar olduğuna karar verildi ayrıca avukatı soojinin zorbalık gören taraf olduğunu da açıkladı.Normalde zorbalıklar sessiz olur ve kayıtlara geçmez, kayıtlara geçerek davada kullanılan bir şeye dönüştüğü için işler daha da üzücü... Keşke davayı kazansaydı be..

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Zorbalık iddiaları ne kadar doğru bilmiyorum ama artık pek de bir bir itibarı kalmadı bence mesela bende bile ona karşı bir ön yargı var akıllarda zorba olarak kaldı. Tabi fanları hala bayağı var acaba gidle şirketten falan ayrılıp soojinle tekrardan çıkış yapar mı çok merak ediyorum.