Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Şu An Masterchef Izleyen Var Mi?

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Ayyy sinir oldum izlerken.Sırf sinirden insanları linçlemek için Twitter indiricektim O KADAR sinirlendim.Sonra dedim geleyim buraya içimi dökeyim.
Alicanı dolaşsın diye seçtiler ama amaç dışlamak.Yarışmanın ikincisini kötü yapıyor adıyla gezmeye koyuyorlar.Esranın yemeğinin tadına bakarken gram güveni yok esranin alicana.Git sergene,kaptana götür onlar tatsin diyor ama YASAK Ben bilmiyor muyum diye kendini savunuyor ILLA götür diyor.İlk Azizeye götürdü sen şefe sordun mu bunu diye geri gönderdi ama fragmanda sergen birinin böreğini yiyordu o yüzden iptal oluyordu yemek.NEYSE asıl sıkıntı çocuğu hiçbir yerlerine takmamaları.Tadım için görev veriyorlar ama bunun için güvenmiyorlar.
Twitter'in nasıl çalıştığını bilmiyorum yoksa indiricem.İyi sinirlenmişim onu fark ettim!l👹👹👹

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Ben en son Cemre döneminde izlemiştim Cemre şampiyon olunca çok sevinmiştim sonra izlemeyi bıraktım sayılır. Çünkü Cemre zamanı hem Survivor hem Masterchef baya iyiydi sanırım 2020 dönemiydi sonra beni sarmadı nedense 🤔💞
Ayy normalde bende izlemiyordum.Canım sıkıldı diye dün başladım izlemeye şimdiden sinir hastasıyım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kimse de senin ne haddine bize atarlanmak demiyor o ve Tahsin karıştırıyor ortalığı
Tahsin ile ikisi tam örgüt.Herkese laf atıyorlar.

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Ay Sergen ve ekürileri bıktıkkk yav
Sürekli kabalık sürekli saygısızlıklar
Hayır Alican'ı kurban seçtiler bi şey olursa da suçu ona atacaklar,İnşallah birazdan uyarı alır
Ayy evet sırf kurban çocuk.Elemeye giderlerse inşallah dokunulmazlık alır da kurtarır kendini.

Alicanı alıyo sergen Tahsin orda Altan Altan eleme potası için adam aldı diyo😡sen kimsin ya Tahsin insanlara eşya muamelesi yapıyorlar resmen
Alican çatır çutur ikisini de elese de keyiflensem 👹👹🔥

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,784
Serhatin sezonu şefler yemek yapmaya sanata yeteneğe önem veriyordu ama sonra program sadece reyting için beyni ortaokulda kalmış adamlara kaldı. Yok gruplaşma yok cetelesme 6. Sınıfta kalmışlar. Tabi bir de torpil var ki hiç konuşmak istemiyorum. Şuan izlemiyorum.

Serhatin sezonu şefler yemek yapmaya sanata yeteneğe önem veriyordu ama sonra program sadece reyting için beyni ortaokulda kalmış adamlara kaldı. Yok gruplaşma yok cetelesme 6. Sınıfta kalmışlar. Tabi bir de torpil var ki hiç konuşmak istemiyorum. Şuan izlemiyorum.
Gerçekten yarışmacıların tavırları kısmetse olur canselle yarışır durumda

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Dök dök bu sergen fanları da iyice coştu zaten git ve öcümüzü al 🔥
Ay çok boğulmuş hissettim kendimi orada.Beni burada çatır çutur yerler dedim geri sildim uygulamayı.Öğrenmesi de çok zor zaten 🥲🥺

Sinirden kuduruyorum. Sergen’in ağzının payının verilmesi şart. Alican’a çok üzülüyorum. Kıvanç’ın bu hafta ne yapıp edip kazanması lazım yoksa gözüm açık giderim.
Keşke çıksa öyle biri de sergen bi sussa artık.Kıvanç iyi çıkış yaptı ama bir kişi değiller ki sürüler yahu.Bu hafta umarım ki kırmızılar kazanacak.Alican potaya belli ki atılacak ama çıkacağına da inanıyorum.Toparlanmasi ve kendini göstermesi lazım

Ya Allah için yemek geçmiyo Azize Alican diye yumruklarını sıkıyor hayır madem çok biliyodun sen dolaşsaydın
Sergene dönüp kızacak yetki yok hanımefendi de Malum kaptan sergen