Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Şu Ana Kadarki 2023'Ün En İyi B-Side'ları?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Bu aralar dinlediklerimden öneriyorum.

Ive - Blue Blood: Albümdeki en iyi şarkı olabilir.

Ive - Hypnosis: Biraz daha dark, my satisfaction tadında.

Le sserafim - Eve, Psyche & the Bluebeard’s wife: Tam podyumda yürümelik şarkı.

Kepler - LVLY: Enerjik, tatlı bir şarkı dopamin ihtiyacınızı gideriyor.

Kepler - Back to the city: 80'ler synthpop, retro tarzında. Dinlemesi keyifli. Araba yolculuklarında güzel gidiyor.

Viviz - Vanilla Sugar Killer: Normalde Viviz'in şarkılarını sevmem ama gerçekten güzel. Değişik bir havası var. Rnb elementleri var hatta Red Velvet'in rnb tarzı bsidelarını hatırlattı bana.

Sizin önerilerinizi bekliyorum (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
TWICE- Wallflower
Kulağı yormayan ve hüzünlü bir tarafı da olduğunu düşündüğüm bir şarkı. Nakaratını çok ama çok seviyorum 🌸

TWICE- Blame it on Me
Rock altyapılı şarkıları çok seviyorum. Dahyun'un söz yazarlığını da. 💕 O yüzden bu şarkı albümdeki en sevdiklerimden.

IVE- Not Your Girl
Bu şarkı keşke haziran ya da temmuz aylarında bir yaz single ı olarak çıksaymış. Tam Sistar'ın yaz şarkıları tadında. Yazın bol bol dinlerim ben bu şarkıyı. ( IVE'ın son albümünü her mecrada övmekten vazgeçemiyorum. No skip bir albüm ve hepsine ayrı ayrı bayıldım şarkıların. Bu başlık için içinden sadece birini seçmek istedim o yüzden 💖)

NMIXX- My Gosh
Sullyoon'un bal vokalini sarıp sarıp dinlemek istediğim nakarat kısmına bayılıyorum. O kadar soft bir şarkı ki..

Jisoo- All Eyes On Me
Flower asıl viral olan şarkı oldu ama All Eyes On Me enfes bir şarkı. BP'nin Ready For Love'ını anımsatıyor yapı olarak. Ben o şarkıyı da sevmiştim.

Xdinary Hereos- Man in the Box
Xdinary'nin müziğini bir şarkıyla anlat deseler seçeceğim şarkı olabilirdi. Albümdeki favorim 💥

Xdinary Hereos- Checkmate
Ve diğer favorim. Bu grubun albümleri ve yetenekleri kesinlikle daha çok duyulmalı ve bilinmeli 😢

TXT- Farewell Neverland
Şarkının havası inanılmaz. Tesadüfen denk geldim ve iyiki çıkmıs karşıma dediğim bir şarkı. Pek KPOP gibi hissettirmiyor. Avrupai bir şarkı gibi.

Bir de bside değil ama Boys Planet'in orijinal şarkı görevinde sergilenen Say My Name ve En Garde ikilisini çok dinliyorum çıktığından beri. Büyük ihtimalle ZB1'ın albümünde yan şarkı olarak yer alırlar. Say My Name Melon listesinde hâla zaten. Debut şarkısı olabilirlermiş bence.

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
TWICE- Wallflower
Kulağı yormayan ve hüzünlü bir tarafı da olduğunu düşündüğüm bir şarkı. Nakaratını çok ama çok seviyorum 🌸

TWICE- Blame it on Me
Rock altyapılı şarkıları çok seviyorum. Dahyun'un söz yazarlığını da. 💕 O yüzden bu şarkı albümdeki en sevdiklerimden.

IVE- Not Your Girl
Bu şarkı keşke haziran ya da temmuz aylarında bir yaz single ı olarak çıksaymış. Tam Sistar'ın yaz şarkıları tadında. Yazın bol bol dinlerim ben bu şarkıyı. ( IVE'ın son albümünü her mecrada övmekten vazgeçemiyorum. No skip bir albüm ve hepsine ayrı ayrı bayıldım şarkıların. Bu başlık için içinden sadece birini seçmek istedim o yüzden 💖)

NMIXX- My Gosh
Sullyoon'un bal vokalini sarıp sarıp dinlemek istediğim nakarat kısmına bayılıyorum. O kadar soft bir şarkı ki..

Jisoo- All Eyes On Me
Flower asıl viral olan şarkı oldu ama All Eyes On Me enfes bir şarkı. BP'nin Ready For Love'ını anımsatıyor yapı olarak. Ben o şarkıyı da sevmiştim.

Xdinary Hereos- Man in the Box
Xdinary'nin müziğini bir şarkıyla anlat deseler seçeceğim şarkı olabilirdi. Albümdeki favorim 💥

Xdinary Hereos- Checkmate
Ve diğer favorim. Bu grubun albümleri ve yetenekleri kesinlikle daha çok duyulmalı ve bilinmeli 😢

TXT- Farewell Neverland
Şarkının havası inanılmaz. Tesadüfen denk geldim ve iyiki çıkmıs karşıma dediğim bir şarkı. Pek KPOP gibi hissettirmiyor. Avrupai bir şarkı gibi.

Bir de bside değil ama Boys Planet'in orijinal şarkı görevinde sergilenen Say My Name ve En Garde ikilisini çok dinliyorum çıktığından beri. Büyük ihtimalle ZB1'ın albümünde yan şarkı olarak yer alırlar. Say My Name Melon listesinde hâla zaten. Debut şarkısı olabilirlermiş bence.
Wallflower'ı dinlemiştim güzeldi. Ive gerçekten beklediğimden daha iyi bir iş çıkardı. Lips'i de beğeniyorum. Txt - Tinnitus çok iyiydi şimdi hatırladım.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
sadece aespa ve ive 'in albümünü dinledim
Aespa salty and sweet güzel
Ive ise kesinlikle seçemiyorummm
🥲
Ama Mine ve Shine With me dinleyin bolca . Wonyoung yazdı 🥰

charlec17

Trainee
Tepki
1
kesinlikle seventeen i dinlemenizi öneririm
-I dont understand but I love you
-dust
-to you
-do re mi
-imperfect love
-fearless
-kidult
-together

Dixon

Trainee
Tepki
350
Bu aralar dinlediklerimden öneriyorum.

Ive - Blue Blood: Albümdeki en iyi şarkı olabilir.

Ive - Hypnosis: Biraz daha dark, my satisfaction tadında.

Le sserafim - Eve, Psyche & the Bluebeard’s wife: Tam podyumda yürümelik şarkı.

Kepler - LVLY: Enerjik, tatlı bir şarkı dopamin ihtiyacınızı gideriyor.

Kepler - Back to the city: 80'ler synthpop, retro tarzında. Dinlemesi keyifli. Araba yolculuklarında güzel gidiyor.

Viviz - Vanilla Sugar Killer: Normalde Viviz'in şarkılarını sevmem ama gerçekten güzel. Değişik bir havası var. Rnb elementleri var hatta Red Velvet'in rnb tarzı bsidelarını hatırlattı bana.

Sizin önerilerinizi bekliyorum (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)
Aespa unhappy ve tam olarak b-side olmasada hold on tight bu yıl ki favorilerim
birde belki aralarına eve psyche&the bluebeard's wife da ekleyebilirim

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
ITZY- Kill Shot'ı eklemek istiyorum buraya. Böyle fütüristik, hyperpop havası var. Beğendim.

zehra21

Trainee
Tepki
312

Şahsen bu iki şarkıyı başlık şarkılarından daha çok beğendim.

Uaua

Trainee
Tepki
462
Skz- Topline, Superbowl, Hall of Fame ve ITEM dörtlüsü 🔥🔥🔥
Xdinary heros- Good Enough
Exo- Cinderella
Oneus Unforgattable
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Skz- Topline, Superbowl, Hall of Fame ve ITEM dörtlüsü 🔥🔥🔥
Xdinary heros- Good Enough
Exo- Cinderella