Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Tanıştığım Ünlüler Ve Kişilikleri

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Evet şu an bu konuyu açtım çünkü sıkıldım ve şimdiye kadar tanıştığım ünlüleri değerlendirmek istedim rjnrndjdmd(marketing sektöründe çalışıyorum)

Eda ece: 8/10 bence tatlı biri çalışanlara karşı çok nazik biri ama garip bir enerjisi vardı bu yüzden 2 puan kırdım

Boran kuzum: 6/10 aynı mahallede oturuyorduk bir ara hep sabahları görüyordum ama çok çekingen ve utangaç birine benziyordu yoldan geçen kızlar fotoğraf çekilmek istediğinde telefonla görüşme numarası yaptığını duydum ama hala leon karakterini çok seviyorum

Hazal kaya: 9/10 Çok tatlı birii bayıldım çok samimi

Kanye west: 1/10 la de sushi yerken görmüştük arkadaşım fotoğraf çekilmek istedi izin vermediler

Afra saraçoğlu: 7/10 tatlı biriydi sevdim

Namjoon: 10/10 ta yıllar önce konserde arkada oturmama rağmen bana el salladığına adım kadar eminim ama kimse inanmıyor 🤧

Selena gomez:10/10 bir event girişinde gelen geçen ünlüleri izlerken gördüm selenayı çok kibar biriydi tabi ben bir etkileşimde bulunamadım çünkü az kalsın eziliyordum

Teoman 6/10 yani ıssız adamlardan hoşlanmam ama fotoğraf çekildik

Nejat işler 2/10 fotoğraf çekilmek istemedi ama hala çocukluk aşkım

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Boran kuzumla aynı mahallede oturup bi kez bile foyoğraf çektirmedinmi kız
Bi de hic fırında ekmek sırasında gordün mü
Utandım beni tersler diye jdjdns biri yanından geçince başını yere eğip hızlı hızlı gidiyordu hemen bende rahatsız etmek istemedim bir kere arkadaşlarıyla bir cafede görmüştüm ama o zamanda arkadaşlarıyla diye gitmedim yanına bende sosyal anksiyete var😭 o kadar yakışıklı birinin beni kovmasından korktum

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Evet şu an bu konuyu açtım çünkü sıkıldım ve şimdiye kadar tanıştığım ünlüleri değerlendirmek istedim rjnrndjdmd(marketing sektöründe çalışıyorum)

Eda ece: 8/10 bence tatlı biri çalışanlara karşı çok nazik biri ama garip bir enerjisi vardı bu yüzden 2 puan kırdım

Boran kuzum: 6/10 aynı mahallede oturuyorduk bir ara hep sabahları görüyordum ama çok çekingen ve utangaç birine benziyordu yoldan geçen kızlar fotoğraf çekilmek istediğinde telefonla görüşme numarası yaptığını duydum ama hala leon karakterini çok seviyorum

Hazal kaya: 9/10 Çok tatlı birii bayıldım çok samimi

Kanye west: 1/10 la de sushi yerken görmüştük arkadaşım fotoğraf çekilmek istedi izin vermediler

Afra saraçoğlu: 7/10 tatlı biriydi sevdim

Namjoon: 10/10 ta yıllar önce konserde arkada oturmama rağmen bana el salladığına adım kadar eminim ama kimse inanmıyor 🤧

Selena gomez:10/10 bir event girişinde gelen geçen ünlüleri izlerken gördüm selenayı çok kibar biriydi tabi ben bir etkileşimde bulunamadım çünkü az kalsın eziliyordum

Teoman 6/10 yani ıssız adamlardan hoşlanmam ama fotoğraf çekildik

Nejat işler 2/10 fotoğraf çekilmek istemedi ama hala çocukluk aşkım
Namjoon mu😱? Bana rüyada bile nasip olmuyor. 🥺

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Konserlerine gidersem neon yeşili elbise. Fenerli truncu kask ve sarı fosforlu eldiven takıp gideceğim. Demek böyle dikkatlerini çekebiliyoruz.
Kesinlikle aşkım bulduğun parlak ne varsa geçir üzerine ve ne kadar rezil davranırsan o kadar öne çıkarsın şahsen benim yanımdakiler bana sus hiç bir şey duyamıyoruz diyorlardı kdkdksks

Hanlı

Trainee
Tepki
47
Bir AVM de Reymen i görmüştüm. Ünlü sayılır mı emin değilim. 😅Biz araba ile garajdan çıkmak üzereyken bir araba çıkışı kapatmıştı. Giriş ve çıkışı karıştırmış meger . O geri gitsin diye beklerken kenarda üç beş genç kızın "ayyyyy reymennnnnnnnn" diye bagirisiyla fark ettim kendisini. Kendisi on dk arabayı geri cekemeyip babamı çıldırttı hahahaha
Neyse kendisine ayilan bayilan kızlarla konuştu ilgilendi.
Bir de bir kafede Kadın dizisinde ki arifi görmüştüm. İsmini bilmiyorum. Aynı dizideki gibiydi
Kuzenim bir dönem bebekte çalışıyordu. Tuba Büyüküstünle karşılaşmış enayisi olmuştu. Çok nazikmis cevresine.
Beren saat i de görmüş hakkında iyi şeyler dememisti 😅

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bir AVM girişinde Reymen i görmüştüm. Ünlü sayılır mı emin değilim. 😅Biz araba ile garajdan çıkmak üzereyken bir araba çıkışı kapatmıştı. Giriş ve çıkışı karıştırmış meger . O geri gitsin diye beklerken kenarda üç beş genç kızın "ayyyyy reymennnnnnnnn" diye bagirisiyla fark ettim kendisini. Kendisi on dk arabayı geri cekemeyip babamı çıldırttı hahahaha
Neyse kendisine ayilan kızlarla konuştu ilgilendi.
Bir de bir kafede Kadın dizisinde ki arifi görmüştüm. İsmini bilmiyorum. Aynı dizideki gibiydi
Kuzenim bir dönem bebekte çalışıyordu. Tuba Büyüküstünle karşılaşmış enayisi olmuştu. Çok nazikmis cevresine.
Beren saat i de görmüş hakkında iyi şeyler dememisti 😅
Bende beren saati görmüştüm çok güzel bir kadın ama fotoğraf çekilmeyi pek sevmiyor sanırım pek istekli çekilmemişti zaten mösyö tahayıda azarlamıştı sanırım dkdkekej

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Kişilik diyince demet akalın ve garson olayına bakarak kadının bok bir kişiliğe sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.