Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Tüm Zamanların En Çok Satan K-Pop Kadın Solistleri (Circle, Gaon)

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
En çok satan Kpop kadın solo sanatçıları; (Circle/Gaon) (Fiziksel)

#1 IU - 1.780.000 satış (16 albüm)
#2 Jisoo (Blackpink) - 1.540.000 (1 albüm)
#3 Taeyeon (Girls' Generation) - 1.254.000 satış (9 albüm)
#4 Rosé (Blackpink) - 900.000 satış (1 albüm)
#5 Lisa (Blackpink) - 837.000 satış (1 albüm)

- Şimdi sırada Jennie var. Bu listede onunda ismini görmek istiyorum 🌺

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Jisoo'nun sadece 1 albümle 16 albüme sahip IU'nun 240k eksiği kadar satması takdire şayan. Liste kalite kokuyor yakında JNK1'da listede yer alır
Jisoo cidden şov yapmış. Zaten "milyon satıcı" sertifikasına sahip tek kpop kadın solisti. Bu ünvanı alması bile seviyesini gösteriyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben de Jennie'yi sabırsızlıkla bekliyorum 🥹♥️
Jennie bakalım kaçıncı sırada olacak. Bana rahat +1.5 milyon fiziksel satış yapar gibi geliyor. Jennie bar vs. bunun için çoktan planlama yapmışlardır.

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Ben de dediğine katılıyorum promosuz,albümsüz 2-3 şarkıyla elde ettiği başarılar ortada bence çok rahat yapar hatta +1.5 milyon fiziksel satış 🔥
Eğer 2 milyon fiziksel satışa ulaşırsa bunu tüm Kore tarihinde başaran ilk kadın solist olacak. O yüzden 2 milyonu zorlar mı merak ediyorum açıkcası 🥺

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Ben de aşırı merak ediyorum yapma ihtimali var bu arada kız zaten bu aralar Kore'de de baya popüler zaten popülerdi de hani eskisi gibi yine bir Jennie sevdası başladı o ülkede Jennie'nin hayranları çok ya herkes albüm bekliyor özellikle Jennie'den hatta ihtimal var ve umarım da olurr 😭😭
Olursa çokk güzel olur. Sektörde uğradığı bunca zorbalıktan ve aşağılamadan sonra hakettiği rekorların ve başarıların ona en kısa zamanda ve güzel şekilde dönmesini ümit ediyorum. Çok gereksiz ve büyük linçlere uğradı. Umarım bu linçler onu derinden yaralamamıştır.