Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Türkçe Pop Dinlerken Kulaklık Kırmak

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Evet Bluetooth kafa üstü kulaklığım kırıldı. Hem de gece gece Türkçe pop dinlerken. Uyumak için uygulamadan çıkarken hafif sağa döndüm ve bam kulaklık kırıldı. İçini açıp baktım bir sıkıntı yok çalışıyor ama yanda kulaklık sarkıyor alta resmi eklemeye çalışacağım. 5 dakika önce uyusam kırılmayacakti çok mutsuzum. 2 ay önce baktığımda 1k idi ŞU AN 1.5K OLMUŞ BİR DE. Siz siz olun sakın kulaklığınızı bozmayın, kırmayın, kaybetmeyin. Devir çok kötü ✍️✍️

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230727_025024_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20230727_025024_Samsung Notes.jpg
    251.5 KB · Görüntüleme: 29
Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Başta okurken umarım 1k falan değildir diye düşündüm sonra fiyatını görünce gece gece hüzünlendim. Yapıştırırsın canım ne olacak. Kablolu kulaklık candır.
Yeni telefon ve tabletlerin kulaklık girişi yok😭😭 çift taraflı bant ise yaramadı gündüz iple deneyeceğim artık

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Bir aparatı vardı sanki ince uçlu kulaklıklar için ondan varsa kullanabilirsin. Zorla 1k'lık kulaklık almaya zorluyor bizi kapitalizm. 🥲
Telefonun altında sadece type c sarj girisi var belki öyle aparat vardır doğru. Ve evet zorla Bluetooth aldirmaya calisiyorlar fiyatlar arasinda 500 lira fark var bir de✍️✍️

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Garantisi çoktan dolmuştur ya 3 sene olmuştu hayatımda ilk defa bu kadar uzun dayanan bir kulaklık görmüştüm nazarlardan geldi galiba xavsbnsns