Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Türkiye’de Ki Iğrenç Telegram Olayı

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Türkiye’deki yeni telegram olayını gördünüzmü? Bir sürü erkek telegramda küçük çocukların **** videolarına benzer cinsel şeyler paylaşıyorlar. Her şeyi geçtim gerçekten küçücük çocukları bile bu ile katacak kadar çirkinleşmişler. Lütfen yayalım bu olayı☹️ Benimde haberim yoktu, netizen turkey ana sayfasında olan bir arkadaştan öğrendim. Gerçekten o kadar iğrençler ki düşünemiyorum bir insan bunu nasıl yapar? Küçücük çocuklar ya. Kanım dondu resmen. İğrenç
Ç

Konu Sahibi
iveswitch

iveswitch

Trainee
Tepki
6
İnsanlarda utanma vs yok ve cidden korkuyorum konedeki kadar büyük bir kitle değil fakat o sohbette benim veya bir tanıdığımın bulunma ihtimalı kanımı donduruyor
Bacım bu hayat mı bize göre değil, yoksa onlara mı göre değil anlamıyorum. Her şeyi geçtim hiç mi Allahtan korkmuyorlar? Bunların düştükleri tek yer daha sırat köprüsünün başında cehenneö olur inşallah 🙏

jeineuer

Trainee
Tepki
1
Telegram rus uygulaması olduğu için tayyip beyinki yemiyor kapamaya.

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Bu olayı bir
Telegram rus uygulaması olduğu için tayyip beyinki yemiyor kapamaya.
Bu olayı bir haser karalına taşımaya çalışsak ben ssleri vs atmak istiyorum ama daha reşit bile değilim o yüzden kalkışamıyorum sesimizi duyursak iyi olurdu kpop fanları arasında yayıldığı için duyan olmadı

Konu Sahibi
iveswitch

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Bu olayı bir

Bu olayı bir haser karalına taşımaya çalışsak ben ssleri vs atmak istiyorum ama daha reşit bile değilim o yüzden kalkışamıyorum sesimizi duyursak iyi olurdu kpop fanları arasında yayıldığı için duyan olmadı
Ya ben twitterda ve İnstagramda bu konu üzerine video yaptım tweet attım ama hiç biri tutmadı. İnsta da mesajlar yazıyorum bunlarla ilgili videoların altına kimse takmıyor. Cidden çok sinir bozucu