Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Twice Jihyo'nun Tüm Konsept Fotoğrafları Yayınlandı.

chewy

Rookie Idol
Tepki
2,204
Bugün itibari ile Jihyo'nun 1.albümü Zone'un tüm konsept fotoğrafları yayınlandı. Yarın albümden küçük bir önizleme yayınlanacak.

Konsept içinde en çok beğendiğiniz fotoğraf hangisi?

Parasite filmine benzeyen siyah kıyafetli çekimler çok hoşuma gitti. Ayrıca bugün yayınlanan mavi eldivenli çekimler de harikaydı. Bir seçim yapamıyorum açıkçası hepsini müzik videosunda görmek için sabırsızlanıyorum 😌

Melike

Trainee
Tepki
135
Hepsi çok güzel olmakla birlikte O versiyonu tercih ediyorum. Opening teaser videosu çok az izlendi . Bu yüzden biraz endişeliyim. Sanki önce gerekli özeni göstermeyecek iş gibi hissediyorum. Umarım öyle olmaz.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Ya off vallahi paranoyaklık var bende zkksllxspslodlddllddlldlf.Sol köşedeki fotoda tek göz İlluminati var.Cidden @bbequitedontcry in geçen postta dediği gibi zaman yolcusuyum 2010 lu yillardan geldim.Şaka Maka ben bu paranoyaklığı nasıl yenerim

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,350
Bugün itibari ile Jihyo'nun 1.albümü Zone'un tüm konsept fotoğrafları yayınlandı. Yarın albümden küçük bir önizleme yayınlanacak.

Konsept içinde en çok beğendiğiniz fotoğraf hangisi?

Parasite filmine benzeyen siyah kıyafetli çekimler çok hoşuma gitti. Ayrıca bugün yayınlanan mavi eldivenli çekimler de harikaydı. Bir seçim yapamıyorum açıkçası hepsini müzik videosunda görmek için sabırsızlanıyorum 😌
Mavili olanlara bayıldım. Jihyonun sesini seviyorum. Şarkılar güzel olur umarım.