Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Konu Twice

A

Anonymous (44b6)

Merhaba arkadaşlar Nayeon'un solo cb yapacagi haberi yayınlandı bugün bu konu hakkında bir şey konuşmak istiyorum.Twice çok kalabalık bir grup ve zaten Nayeon açık ara grubun en öne çıkan ve en çok fırsat verilen üyesi.Herkesin potansiyeli farklıdır bir şey demiyorum da grupta kaç tane üyeye kendilerini gösterebileceği bir fırsat bile vermiyorlar.Tzuyu,Dahyun,Jeongyeon,Chaeyoung zaten hiç kendilerini gösterebilecek bir fırsata bile sahip olamıyorlar.Jihyo solo çıkış yaptı Nayeon'a gösterilen özen ve promo'nun yarısı gösterilmedi.10 yıllık grup olacaklar fakat twice hala nayeon ve nayeon'un kızları gibi ilerliyor.Ben bunaldım artık bu durumdan.Nayeon'u da severim fakat tüm şarkılarında fazla line alırken bir şarkıda istemediği olunca hemen o şarkıyı sevmiyorum line'ım az diyor.Jyp'nin line sıralaması çok adil falan demişti bunu kendisi değil bu konuda sorun yaşayan birileri bahsetsene samimi karsilarim.

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Favorisi Nayeon olan biri olarak katılıyorum. Jeongyeon için mesela hep sub vokal gibi davranılıyor. Yakın zamanda solo çıkış yapmayacağını da söyledi,oyunculuk denemek istiyordu umarım fırsat tanınır. Dahyun da bence oyunculuk deneyebilir. Radyo sunuculuğu da Dahyun'a uygun bence

Chae de kendi tarzına uygun bir albüm yayınlarmış gibime geliyor. Zevkini az buçuk tahmin ediyorum. Tzuyu solo debut yapmak isterse solo debut ya da kendi ülkesinde oyunculuk çıkışı mantıklı olabilir

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba arkadaşlar Nayeon'un solo cb yapacagi haberi yayınlandı bugün bu konu hakkında bir şey konuşmak istiyorum.Twice çok kalabalık bir grup ve zaten Nayeon açık ara grubun en öne çıkan ve en çok fırsat verilen üyesi.Herkesin potansiyeli farklıdır bir şey demiyorum da grupta kaç tane üyeye kendilerini gösterebileceği bir fırsat bile vermiyorlar.Tzuyu,Dahyun,Jeongyeon,Chaeyoung zaten hiç kendilerini gösterebilecek bir fırsata bile sahip olamıyorlar.Jihyo solo çıkış yaptı Nayeon'a gösterilen özen ve promo'nun yarısı gösterilmedi.10 yıllık grup olacaklar fakat twice hala nayeon ve nayeon'un kızları gibi ilerliyor.Ben bunaldım artık bu durumdan.Nayeon'u da severim fakat tüm şarkılarında fazla line alırken bir şarkıda istemediği olunca hemen o şarkıyı sevmiyorum line'ım az diyor.Jyp'nin line sıralaması çok adil falan demişti bunu kendisi değil bu konuda sorun yaşayan birileri bahsetsene samimi karsilarim.
Jeongyeon kendi solo sanatci olmak istemiyorum demisti

Konu Sahibi
A

Anonymous (83f8)

Jeongyeon kendi solo sanatci olmak istemiyorum demisti
Olay sadece solo çıkış değil ki.Kendisi oyunculuk yapmak istiyorum dedi yıllardır hiçbir şey yok.Jyp twice üyeleri için Nayeon'a önem verelim diğerlerinin herhangi bir solo kariyeri olmasın diye düşünüyor bence.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Olay sadece solo çıkış değil ki.Kendisi oyunculuk yapmak istiyorum dedi yıllardır hiçbir şey yok.Jyp twice üyeleri için Nayeon'a önem verelim diğerlerinin herhangi bir solo kariyeri olmasın diye düşünüyor bence.
Dogru diyorsun bir noktada Jeongyeon konusunda katiliyorum linelar ona da verilebilir ama baska kime verilebilir ki mesela line konusunu konusursak

Konu Sahibi
A

Anonymous (b315)

Dogru diyorsun bir noktada Jeongyeon konusunda katiliyorum linelar ona da verilebilir ama baska kime verilebilir ki mesela line konusunu konusursak
Line konusunda 3 üyenin fazla alması normal bence de belki buraya Mina'yı ekleyebiliriz.Ben birkaç saniye süren line olayını çok doğru bulmuyorum yoksa Sana,Nayeon'dan fazla soylesin falan asla diyemem.Bir de twice şarkılarının neredeyse hepsinde Nayeon çok fazla söylüyor.Bikjaç şarkıda az söylediği için şikayetçi olmasını da normal bulmuyorum.Zaten çok şarkıları var.