Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ücretli Üyelik Alıp Youtube'dan Türk Dizisi Izlemek

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Her ay kendime bu olayın çok saçma olduğunu söyleyip duruyorum şu an da onlardan birindeyim. Yeni diziler izlemek için üyelik satın alıyorum sonum yine Muhteşem Yüzyıl ya da Yasak Elma oluyor. Tuhaf bir bağımlılığı yok mu büyülü gibi Türk dizileri. Yenilerini izleyecek vakti ve şevki kendimde bulamam ama 139 bölümlük muhtesem yüzyılı bazen ing altyazılı, bazen ×2 şeklinde, bazen hürrem sultan kanalındaki partlarda sıkılmadan izleyebilirim. Sizin de güvenli liman sayabileceğiniz Türk dizileri var mı belki yeni bir bağımlılık edenirim😅(Başlığa herkesin bildiği ücretli platform adı yazmıştım ama sansürlenebilir diye düzelttim)

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686

Melike

Trainee
Tepki
135
YouTube da bulunan çok iyi içeriğe sahip olan kesinlikle herkesin bir dönem bu bataklığa düştüğüne inandığım Türk Dizileri tam liste:
Muhteşem Yüzyıl
Ufak Tefek Cinayetler
Yabancı Damat
Siyah Beyaz Aşk( dudak okumayı öğrenme garantili 😂)
Kara Sevda

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Şu anda youtubedan ezel izliyo olmam xkskfklfkc hiç izlememiştim merak edip açtım güzelmiş sarıyor. Sürekli dönüp açtıklarım aşkı memnu, kuzey güney, muhteşem yy. 🧍🏻‍♀️ arada çok eskilere gidip 7 numara, çılgın bediş açıp izliyorum.
Ezel hiç izlemedim karakterlerine de hakim değilim sadece internet memelerini biliyorum cavsbnsjdjd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

YouTube da bulunan çok iyi içeriğe sahip olan kesinlikle herkesin bir dönem bu bataklığa düştüğüne inandığım Türk Dizileri tam liste:
Muhteşem Yüzyıl
Ufak Tefek Cinayetler
Yabancı Damat
Siyah Beyaz Aşk( dudak okumayı öğrenme garantili 😂)
Kara Sevda
Çetelesini tuttum ben bu listeye göre baya gerideyim cavsbjsjdj

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
Kanit
Olaylar falan çok güzel işlenmiş arada sevil atasoyun girmesi falan çok hoş ama bolumluk oyuncular çok iyi oynayamıyor ve bir oyuncu 4 5 kez farklı karakterde olabiliyor bu durum biraz kötü ama yinede çok kaliteli ve harcanan bir dizi bence

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Ay bende de aynısı babam hem Disney hem de Netflix üyeliği aldı ben adını Feriha koydum izliyorum ferihanin abisinin j*gololuk yaptığı bölümdeyim
XABSNJSJSKDKDKKDKDK Ben evde üyelikleri alan abla konumundayım inş kardeşlerim hakkını veriyordur paranın. Adını Feriha Koydum izlerken kafamı yastığa sokmak istiyorum kriz sebebi gibi bir şey benim için 🥲

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Kanit
Olaylar falan çok güzel işlenmiş arada sevil atasoyun girmesi falan çok hoş ama bolumluk oyuncular çok iyi oynayamıyor ve bir oyuncu 4 5 kez farklı karakterde olabiliyor bu durum biraz kötü ama yinede çok kaliteli ve harcanan bir dizi bence
Çok görüp hiç izlemedim ama bakılır olay örgüsü sarar gibi merak ettim teşekkürler✍️✍️

Melike

Trainee
Tepki
135
Ezel hiç izlemedim karakterlerine de hakim değilim sadece internet memelerini biliyorum cavsbnsjdjd

Çetelesini tuttum ben bu listeye göre baya gerideyim cavsbjsjdj
Önemli değil biz seni destekleriz. Yabancı Damat'tan başlamanı tavsiye ederim. O eskilerin samimi, sıcak ve sevilen aile ortamını komedi ile harmanlayarak izlemişler. Çok komik kaç kere izledim bilmiyorum
Yabancı Damat izleyin izlettirin xkdmsmmdsmsm

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Ben sürekli ezelin kör annesi bile şakalarını göre göre merak ettim sonunda başladım xksmfkfl şu anlık iyi gidiyor. Eskiden iyi diziler çekiliyormuş cidden
Yenilerin afişine bile özenmiyorlar yaa yerli dizi sektörünün temel taşı annemler bile saldı izlemeyi o derece cabsnnsjsj

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Önemli değil biz seni destekleriz. Yabancı Damat'tan başlamanı tavsiye ederim. O eskilerin samimi, sıcak ve sevilen aile ortamını komedi ile harmanlayarak izlemişler. Çok komik kaç kere izledim bilmiyorum
Yabancı Damat izleyin izlettirin xkdmsmmdsmsm
Ayy yukseldim cabsnjsjsj sıcak yaz günlerinde komedi cidden gidiyor. Hava soğusun ezel ve kanıt izleyeyim o zaman cabsnjsjd

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Her ay kendime bu olayın çok saçma olduğunu söyleyip duruyorum şu an da onlardan birindeyim. Yeni diziler izlemek için üyelik satın alıyorum sonum yine Muhteşem Yüzyıl ya da Yasak Elma oluyor. Tuhaf bir bağımlılığı yok mu büyülü gibi Türk dizileri. Yenilerini izleyecek vakti ve şevki kendimde bulamam ama 139 bölümlük muhtesem yüzyılı bazen ing altyazılı, bazen ×2 şeklinde, bazen hürrem sultan kanalındaki partlarda sıkılmadan izleyebilirim. Sizin de güvenli liman sayabileceğiniz Türk dizileri var mı belki yeni bir bağımlılık edenirim😅(Başlığa herkesin bildiği ücretli platform adı yazmıştım ama sansürlenebilir diye düzelttim)
Bunu birde sınav haftalarına son 1 hafta kaldığında yaptığınızı düşünün. Çalışmam gereken 15 konu vardır ama ben muhteşem yüzyıl Hürrem mahidevran kavgası izliyorumdur. Özellikle strese girip ağlamak istediğimde Mustafa’nın ölümünü açıyorum.

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
+++ benim annemde geçen senelerde bıraktı izlemeyi. Annelerimiz bile bıraktıysa türk dizi sektörü cidden kötü durumda demek ki 🥲
Buna kesinlikle katılıyorum geç bile kaldılar ✍️✍️

Bunu birde sınav haftalarına son 1 hafta kaldığında yaptığınızı düşünün. Çalışmam gereken 15 konu vardır ama ben muhteşem yüzyıl Hürrem mahidevran kavgası izliyorumdur. Özellikle strese girip ağlamak istediğimde Mustafa’nın ölümünü açıyorum.
Tek değilsin XSVNSKDKDKKDKD bir de o zamanlar o kadar cazip geliyor ki saatlerce hipnoz olmuş gibi izleyebilirim

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Bir kere izlediğim diziyi tekrar izlemeyi sevmiyorum. Ara ara kesitlerini izlerim. Baba candır, aşk yeniden, yeşil deniz. Hoş çok fazla dizi izleyen biri değildim zaten o yüzden sevdiğim dizi sayısı çok az. Yedi güzel adam izliyorum şuan.
İzlediğin bütün diziler benim ortaokulda ailemle izlediklerim🥲 Yedi güzel adam izledikten sonra şiir yazmaya başlamıştım ve hoca yarışma yaptığında birinci olmuştum hala hediye verdiği kitap duruyor. Keşke hala öyle diziler yapsalar✍️✍️

Damla

Trainee
Tepki
81
Afk. Dizinin reelliği tüylerimi ürpertiyor hele o aile tam bir şükür sebebi. Sinirlerim bozuluyor sonra bırakıyorum.

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Edebiyat ve şiire çok ilgiliyim son 1 yıldır. Yks zamanı daraldığımda açıp şiir dinlerdim. Baktım böyle bir dizi var izlemeden duramam. Yeşil denizin de yeni bölümleri çekiliyor ama bir internet platformunda yayınlanıyor. Annemle bir bölümünü izledim ama sarmadı ya eski havası kalmamış
Edebiyata ilgim benim zaman geçtikçe tersine döndü, şu an klasik okumak dışında bir bağım yok hatta. Ama dizinin büyülü bir ambiyansı vardı ve onu izlerken kendimi hep onun içinde hissederdim. Çok da özümsemistim bende çok pozitif bir etkisi var. Yeşil denizse tam bir aile dizisiydi, yeni platformlarda eski diziler genelde tutmuyor ya🥲

Afk. Dizinin reelliği tüylerimi ürpertiyor hele o aile tam bir şükür sebebi. Sinirlerim bozuluyor sonra bırakıyorum.
Gerçekten diziye her başladığımda başka bir detayı buluyorum ama bünyeme ağır geliyor ve asla sonunu getiremiyorum cabsnnsnsn