Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ünlü Hastalığı Hakkındaki Düşünceleriniz?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

bence hemen her ünlüde var bu ya çok nadirdir olmayan mesela keanu reeves ve messide yok ikisi de çok tatlı adamlar ek olarak aklıma bu sahne geldi blinded by the lights
58.saniye
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ama bişe de diyemiyorum şimdi bir sürü para güzel kadınlar/erkekler çevrende her şeyin en lüksüne sahipsin girdiğin ortamlar çok elit herkesin giremeyeceği yerler özel etkinlikler vip uçaklar özel jetler istediğin her şeye hemen sahip olabilme milyonlarca fan destekleyen milyonlarca insan herkes dünyanın en önemlisi senmişsin gibi davranıyo herkes göklere çıkarıyo vs yani kör olmaları normal bence ben ünlülerin egolarından geçilmez diye düşünüyorum o yüzden hiçbiriyle gerçek hayatta tanışmak istemem

Moderatörün son düzenlenenleri:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,551
Ben bu ünlü hastalığı durumunu ilk defa sitedeki bir Somi haberinde görmüştüm. ( Bu konudaki dürüstlüğünü de takdir ediyorum bu arada )

Ekli dosyayı görüntüle 2567

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler??
Gencken falan cok normallll ben o kadar genc unlu olsam ben de bir donem oyle olurdum ama aile terbiyeniz iyiyse kolay atlatacaginizi dusunuyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

En büyük örneği kardasihan ailesi.Sürekli konuşulmak istiyorlar.Bu sürekli konuşulma ve dikkat çekme isteği sıradan insanlarda da var.Malesef bu tip insanlar ünlü olmaya daha yatkın.