Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ünlü Kpop Gruplarının Türkiyeye Gelmemesi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bir de Türkler asırı fanlık yapıyor mesela bts en fazla oy verilen (galiba boyleydi) 3 ulke fandomlari icin video cekecekti turkler de 3. Olmustu video da cekmislerdi tabii de boyle kucuk etkilesimle disinda yok sayiliyor türk fanlar. Mesela bizim ulkemizde albumler 800den falan basliyor yine de insanlar pc biriktiriyorlar album aliyorlar stream kasıyorlar ama Türkiyeye gelmiyorlar. Sizce gelirler mi? Bence gelmezler gelseler de ben gitmem cunku o kadar parayi birkac saate denk gormem

M

mevsim

Çoğu kpop grubu için bu kadar destek aldıkları bir ülkeye gelmemeleri yanlış bir davranış bence

• Kalp
Reactions: ask
Ü

Üye silindi 181

Bir de Türkler asırı fanlık yapıyor mesela bts en fazla oy verilen (galiba boyleydi) 3 ulke fandomlari icin video cekecekti turkler de 3. Olmustu video da cekmislerdi tabii de boyle kucuk etkilesimle disinda yok sayiliyor türk fanlar. Mesela bizim ulkemizde albumler 800den falan basliyor yine de insanlar pc biriktiriyorlar album aliyorlar stream kasıyorlar ama Türkiyeye gelmiyorlar. Sizce gelirler mi? Bence gelmezler gelseler de ben gitmem cunku o kadar parayi birkac saate denk gormem
Enayi yerine konuluyorlar özellikle BTS BP fanları. Birbirlerini yiyip etkileşim kazandiriyorlar, paranın amna koyup hayatlarını yaşıyorlar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biletleri pahali mi olyr
Onların bu durumu taktığını düşünmüyorum ben.

• Kalp

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Bence Türkiye'nin son yıllarda ki yurt dışı politikası ve ekonomik durumu etkiledi. Karşılık almadan aşırı fanlık yapanlar da keriz bence.

• Alev