Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Unpopular Opinion-Kpop

A

Anonymous (f081)

Anonim veya değil kpop hakkında popüler olmayan fikirleriniz nedir.

Ben başlamak istiyorum.Sm iyi vokalistlere sahip zaten bunu hybe fani,jyp,yg fani olan da vs söylüyor fakat sm fanlarinin tarikat üyesi gibi sm dışında her grup yetersizdir.Eğer sm'li değilsen kaybettin kafasını sevmiyorum.Bir sm idolunun yeteneklerini eleştirme hakkınız bile yok.Şirket stanler hep tuhaf fakat sm stanler bir farklı seviye bunu anladım.Onlara göre sm idolleri sm şirketinden olmayan idollerden üstündür mantığı var.Fikir mi emin değilim ama aklıma bu geldi.

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
Anonim veya değil kpop hakkında popüler olmayan fikirleriniz nedir.

Ben başlamak istiyorum.Sm iyi vokalistlere sahip zaten bunu hybe fani,jyp,yg fani olan da vs söylüyor fakat sm fanlarinin tarikat üyesi gibi sm dışında her grup yetersizdir.Eğer sm'li değilsen kaybettin kafasını sevmiyorum.Bir sm idolunun yeteneklerini eleştirme hakkınız bile yok.Şirket stanler hep tuhaf fakat sm stanler bir farklı seviye bunu anladım.Onlara göre sm idolleri sm şirketinden olmayan idollerden üstündür mantığı var.Fikir mi emin değilim ama aklıma bu geldi.
SM Stanım tabi eleştirilebilir idoller orda sıkıntı yok ama sm idolleri üstündür algısı kesinlikle doğru birşey kimse kusura bakmasın üstelik son zamanlarda HYBE gruplarının manşet olması bu durumu dahada haklı kılıyor(tabiki JYP ve YG stajerleri de yetenekli)

Konu Sahibi
A

Anonymous (c8a7)

SM Stanım tabi eleştirilebilir idoller orda sıkıntı yok ama sm idolleri üstündür algısı kesinlikle doğru birşey kimse kusura bakmasın üstelik son zamanlarda HYBE gruplarının manşet olması bu durumu dahada haklı kılıyor(tabiki JYP ve YG stajerleri de yetenekli)
Ben buna pek katılmıyorum açıkçası.Sm idolleri genellikle vokal olarak daha iyiler fakat rap tekniği anlamında bence en zayıf şirket.Sahne performansı ve dans olarak da çok iddialı olduğunu düşünmüyorum.Sm idolleri diğer idollerden üstündür mantığı bu sebeple yanlış bence.İdoller sadece şarkı söylemiyor rap yapıyorlar,sahnede performans gösteriyorlar hatta görsel olarak da farklı alanlarda içerik sunuyorlar.Kpop idolu olmak sadece şarkı söylemek değil açıkçası.

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Sm idolleri vokalde iyi buna katılıyorum ama dans ve rap konusunda bana göre en iyisi Hybe...
Hybe ne yapsa da bu idollerinin başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez.