Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Wattpad'de Fic Önerir Misiniz?

itzywnx_999

Trainee
Tepki
2
:)Bende Öneriyim;

Save Me-Taekook Yazar: Glasting_

Bet for freak-Taekook Yazar: yoonminlivkook

Fake Love-Taekook (Angst) Yazar: merhopa

Save me from this terrible life-Taekook (Ben Yazdım, göz atarsanız sevinirim😊) Yazar: itzywnx

Anason-Taekook Yazar: mochi1vk

memories-Taekook Yazar: amoreslie

Birazcık Taekook Seviyorum🤏 (Kesinlikle Birazcık 🤏)

Ekli dosyalar

• Explosion  __Taekook__ ✓.jpeg
    Explosion __Taekook__ ✓.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 4
  • Taekook ✨.jpeg
    Taekook ✨.jpeg
    42.8 KB · Görüntüleme: 2

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,150
Aklıma ne geldi bir ara @Haney 🍯 ve bir arkadaşım ile birlikte yapay zekaya liskook ve liskook+taennie hikayesi yazdırmıştık KSLXLCLKCKX.Biz mafya,Zoraki evlilik falan da istemiştik ama yapay zeka kabul etmemişti.Liskookta jungkook bad boydu Lisa da fakir bir kızdı aşık oluyorlardı birbirlerine.Taennie+liskookta ise gerçek hayattaki gibi idollerdi.Jenlisa ve taekook çıkıyormuymuştu neydi veya tek taraflı hoşlantı vardı sanki.Kıskandırmak için taennie ve liskook ortaya çıkıyordu.Sonra onlarda aşık oluyorlardı birbirlerine.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Aklıma ne geldi bir ara @Haney 🍯 ve bir arkadaşım ile birlikte yapay zekaya liskook ve liskook+taennie hikayesi yazdırmıştık KSLXLCLKCKX.Biz mafya,Zoraki evlilik falan da istemiştik ama yapay zeka kabul etmemişti.Liskookta jungkook bad boydu Lisa da fakir bir kızdı aşık oluyorlardı birbirlerine.Taennie+liskookta ise gerçek hayattaki gibi idollerdi.Jenlisa ve taekook çıkıyormuymuştu neydi veya tek taraflı hoşlantı vardı sanki.Kıskandırmak için taennie ve liskook ortaya çıkıyordu.Sonra onlarda aşık oluyorlardı birbirlerine.
Ay hatırladım hckhagfishfisihfs çok iyiydi

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Ben bir tane taekook kitabi okuyordum sardı valla da yazari kaldirmis galiba help for lovedı adı
Belki aralarında gerçekten okumaya değer güzel olanlari vardır ama bi ara youtube keşfetime 'jungkook sevgilin seni kaçırıp zorla hamile bıraktı' ???? gibi fan fic tanıtımları çıktığı için ön yargım oluşmuş olabilir ushshwjwh

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Belki aralarında gerçekten okumaya değer güzel olanlari vardır ama youtube keşfetime 'jungkook sevgilin seni kaçırıp zorla hamile bıraktı' ???? gibi fan fic tanıtımları çıktığı için ön yargım oluşmuş olabilir ushshwjwh
Haa benim okudugumda mesajlasma kisimlari vardi da arkadasiminkine asiri benziyor diye cok seviyordum okumayi😭

layley

Trainee
Tepki
443
Ao3'nin kalitesi çok daha iyi. Gerçi Türkçe okumadığım için sayıca ne kadar var bilmiyorum ama ingilizce çok güzel ficler var. Ben Harry Potter okuyorum genelde.
Ao3 müthiş bir site. Yani neredeyse piyasadaki her kitap, film vb. şeyler için aklımızın alamayacağı kadar yazılmış kurgular var. Bazıları öyle bir yazıyor ki kendimi roman okuyormuş gibi hissediyorum. Ben de Türkçe kurgulara çok ama çok nadir rastlıyorum

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Ao3 müthiş bir site. Yani neredeyse piyasadaki her kitap, film vb. şeyler için aklımızın alamayacağı kadar yazılmış kurgular var. Bazıları öyle bir yazıyor ki kendimi roman okuyormuş gibi hissediyorum. Ben de Türkçe kurgulara çok ama çok nadir rastlıyorum
Evet çok iyi yazanlar var gerçekten. Ben çok fandoma dahil olmadığım için Harry Potter ve Sherlock okuyorum genelde. BTS okumayı da denedim ama bir iki fic dışında çok beğenmedim.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Normalde umrumda olmazdı taekook shiplemen ya da fic okuman ama taehyung ve Jennie için sevgili değiller demen durumu tuhaf yapıyor.Açıklamak için uğraşmayacağım çünkü bir sürü şey açıkça belli olmasına rağmen kabul etmiyor bazıları.Sadece dinlemek istersen neye inanmadığına karşılık seninle konuşurum.

Ü

Üye silindi 189

ya siz gercek hayatta tanisiyor falan misiniz benim kafam karisti xvznbxmxbx

Konu Sahibi
itzywnx_999

itzywnx_999

Trainee
Tepki
2
Bunları okuyan var mı cidden
Benğğğ(Linçleme lütfen seviyorum ama sadece Ship güçleri seviyorum YN değil)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Fandom eğlencesinin %90’ı ficler %10’u tartışma bence
Bencedeğğğ

Belki aralarında gerçekten okumaya değer güzel olanlari vardır ama bi ara youtube keşfetime 'jungkook sevgilin seni kaçırıp zorla hamile bıraktı' ???? gibi fan fic tanıtımları çıktığı için ön yargım oluşmuş olabilir ushshwjwh
Off onlar rezil ya. Oppacılar.

Normalde umrumda olmazdı taekook shiplemen ya da fic okuman ama taehyung ve Jennie için sevgili değiller demen durumu tuhaf yapıyor.Açıklamak için uğraşmayacağım çünkü bir sürü şey açıkça belli olmasına rağmen kabul etmiyor bazıları.Sadece dinlemek istersen neye inanmadığına karşılık seninle konuşurum.
Ben sevgili olmadıklarını düşünüyorum.
Ama herkesin kendi fikri ve ben Taekook Hayranıyım. Ama Taennie'cilere saygım var<3

livestream GIF

Ben de Twilight okurdum oradan 🙈 niyeyse bunu kimseye de söyleyemezdim utanırdım ajsjsjs
Şarkı çok iyi.

k-pop GIF by Korea

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Taelice okumayı seven var mıdır bilemem ama harika yazarlara sahip haaarriikaa ficler biliyorum. Taehyung's Moving Castle çok iyiydi, Watty almıştı hatta. Apartment Four, La Vera Bellezza, Allure of Darkness, Strawberries and Cigarettes, 1000 Forms Of Me, Heirs and Thrones, (her ne kadar kaldırılmış olsa da) Mutterseelenallein... Hepsi inanılmazdı. Ayrıca sadece Taehyung'un olduğu Crossfire ve Suga'nın olduğu One Million Bullets ve Camouflage da çok iyiydi. Hepsi benim bebeklerim. 🥺💜

Bunlardan birini ya da birkaçını ben yazmış olabilirim ama hangisi olduğunu asla söylemem. 😛